Тюбетейка на Тарасівській

Тюбетейка на Тарасівській


Дізнайтесь про

Тюбетейка на Тарасівській

Ресторан Тюбетейка на Тарасівській – це справжнє східне застілля в самому центрі столиці – гостинне, щедре і щире. Тільки-тільки переступив поріг ресторану, ви відразу ж потрапляєте під вплив ароматів свіжоспечених коржів і східних прянощів. Як справжній падишах, сидячи на м’яких диванах в затишних камерних кабінки, ви можете насолоджуватися традиційними благами Сходу-від дивного плову до чарівного кальяну. Ткані килими, вишукані люстри і вітіювате карбування створюють неповторну атмосферу ресторану Тюбетейка на Тарасівській. Тут вас чекає справжня східна кухня-пряна і тонка, пікантна і вишукана.

В меню улюблені всіма фірмові страви: ніжні чебуреки і хрусткі янтики, ароматний плов, легендарний лагман, соковитий шашлик зі східними спеціями і справжній делікатес: телячі мізки з шафраново-горіховим соусом.
Ресторан Тюбетейка на Тарасівській завжди відкритий для Святкування будь-яких знаменних дат, сімейних торжеств, днів народжень. Тут ви чудово зможете провести як душевну зустріч з друзями, романтичне побачення, так і весело відзначити з колегами корпоратив, провести ділові переговори або важливий бізнес-вечеря з партнерами.  Життя стає смачніше в Тюбетейка на Тарасівській!

Київ, вул.Тарасівська, 29/50

(044) 287-02-42, 38 (067) 230-61-16