Ранчо Ель Гаучо

Колективний член союзу

Ранчо Ель Гаучо


Дізнайтесь про

Ранчо Ель Гаучо

Лише в 20 хвилинах їзди від історичного центру Києва можна опинитися не тільки в оточенні освіжаючої смарагдової зелені, а й змінити звичне оточення на бадьорий латиноамериканський колорит. Комфортний відпочинок за містом, рай для любителів м’ясних страв і поціновувачів вина, місце для спокійного відпочинку та територія для застілля великою компанією – все це гармонійно поєднує в собі готельно-ресторанний комплекс «Ранчо Ель Гаучо».
Комфортні котеджі, оточені сосновим лісом, елегантні літні тераси, безліч затишних альтанок, двоповерхова будівля ресторану з великим камінним залом, а також авторська аргентинська латиноамериканська кухня від маестро шеф-кухаря Хосе Антоніо Руїза – все це знаходиться в «Ранчо Ель Гаучо». Атмосферу ідеально доповнюють запальні латиноамериканські мотиви і традиційні аргентинські ритми. Уже понад 15 років команда ресторану знайомить своїх гостей з чудовою аргентинською кухнею і її традиціями.
На території комплексу, крім терас і альтанок, є і великі банкетні зали для святкування сімейних і корпоративних свят. Якщо ж ви хочете затриматися за містом на декілька днів, в «Ель Гаучо» можна орендувати котеджі, деякі з яких оснащені сауною і басейном.
Істинний аргентинець, шеф-кухар ресторану Хосе Антоніо Руїз, очолює кухню «Ель Гаучо» з дня відкриття. У тому, що в меню «Ранчо Ель Гаучо» представлено чудовий вибір м’ясних страв, немає нічого дивного. Адже найпопулярніший продукт в Аргентині – це м’ясо, воно настільки ж відоме в світі, як танго або чудове аргентинське вино. На території ресторану часто проходить шоу Асадо, коли туша порося або молодого баранчика готується цілком. Неперевершений майстер гриля Хосе Антоніо готує цілу тушу на відкритому вогні. Незабутнє враження! А розкрити смак страв допоможе келих вина з сонячної Аргентини!

Готельно-ресторанний комплекс «Ранчо Ель Гаучо» став частинкою Аргентини поруч з шумним мегаполісом. Всього 20 хвилин від центру Києва – і Латинська Америка так близько!

Київ, ул. Газопровідна, 4
(044) 454-27-87, (068) 072-96-42