Піч Харьків

Піч Харьків


Дізнайтесь про

Піч Харьків

До Ваших послуг неповторний інтер’єр в етно-стилі, в якому ви зможете оцінити самобутність української культури. Класичні шедеври домашньої кухні з печі: сальтисон, буженина, домашня ковбаска, вареники, пиріжки з картоплею, капустою і грибами, телячий язик, реберця запечені, ковбаски на грилі і, звичайно ж, неповторні шашлики, без яких відпочинок на природі просто немислимий …

Вас зустріне “Обідній” зал (46 персон), подарує затишок “Гостинний” зал (18 персон), зроблять незабутнім літній відпочинок дві відкриті тераси (80 персон), а також в будь-який час року вас будуть пригощати в “Мисливських” будиночках на 10 і 18 персон.

Найменших гостей в ресторані “Піч” чекає дитячий ігровий майданчик з безліччю іграшок і розваг, а також незабутні кінні прогулянки. А якщо ви поспішаєте, то персонал дуже швидко і з задоволенням приготує і спакує ваше замовлення з собою!

Домашній затишок, приємна атмосфера і гостинний колектив ресторану не залишать вас байдужими. Вам обов’язково захочеться повернутися до сюди знову! Орієнтиром для вас буде р. Люботин, с. Нестеренки. Ресторан закусочна “Піч” – це всього в 10 км від Харкова!

с. Нестеренки, Харківська область, 454 км траси Київ-Харків

+38(057) 738-84-20, +38(067) 640-13-14