Нон-Стоп

Нон-Стоп


Дізнайтесь про

Нон-Стоп

Ресторан “Нон-Стоп” ось уже 22 роки радує своїх відвідувачів душевною атмосферою і смачною їжею. Він продовжує розвиватися і йде в ногу разом з ними, пропонуючи тільки найкраще: перевірені часом блюда, бездоганний сервіс, душевну атмосферу. Тут кожного гостя не тільки знають в обличчя, але і не залишають без уваги його радощі і печалі, свята і важливі життєві події, адже постояльці є для ресторану скоріше не гостями, а вже родиною.

“Африканський” зал (на 28 посадочних місць), підкорює гостей незабутньою теплою атмосферою завдяки невисоким стелям, сонячним стінам і забавним елементам декору. А літня тераса – це маленький оазис в серці мегаполісу, де кожен бажаючий може сховатися від суєти. А ввечері, з 18.00 до 24.00, щоб розслабитися і відпочити, вам запропонують покурити смачний кальян.

У ресторані подають класичні страви європейської та слов’янської кухні. Тут готують не просто з душею, але й зберігаючи сімейні традиції. У “Нон-Стоп” є своя родзинка: тут ніколи не відмовляють гостю в його побажаннях. Крім основних страв, які є в меню, гість може скомбінувати будь-яку страву на свій смак з тих продуктів, які є в наявності закладу.

У ресторані “Нон-Стоп” цілодобово по-сімейному тепло і привітно зустрічають кожного гостя і піклуються про нього, адже гості ресторану – його сім’я.

м. Київ, пр. Перемоги, 6

(044) 236-05-01