Збори правління ГС “Український кулінарний союз”


Збори правління ГС “Український кулінарний союз”

26 травня 2017 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулися збори Правління громадської спілки «Український кулінарний союз» (ГС «УКС»).
На зборах Правління ГС «УКС» обговорювали питання відповідно до порядку денного:
1. звіт про результати діяльності ГС «УКС» за 2017 р. та першу половину 2018 р.;
2. звіт ревізійної комісії про надходження і витрати коштів ГС «УКС» у 2017 р.
3. Затвердження плану роботи ГС «УКС» на 2018 рік.
Виступила директор ГС «УКС» Надія Іванівна Ведмідь, яка поінформувала про результати діяльності спілки за 2017 р. та перше півріччя 2018 р. Вона зазначила, що до складу громадської спілки «Український Кулінарний Союз» входить 6 кулінарних гільдій, а також 61 індивідуальний та 51 колективний учасник.
За 2017 рік активізовано діяльність ГС «УКС» та організовано 4 міжнародних, 4 регіональних професійних змагання з кулінарного та кондитерського мистецтва, 28 майстер-класів, 3 – виставки української кухні, ресторанної продукції сучасної кухні та робіт арт-класу. Проведено 8 конференції та круглих столів, 6 – семінарів, тренінгів, ярмарок. Представники ГС «УКС» прийняли участь в 12 Міжнародних кулінарних фестивалях та конкурсах в Греції, Чорногорії, Македонії, Словенії, Румунії та були відзначені 40 золотими медалями, 26 – срібними та 30 – бронзовими. ЧВКУ КНТЕУ отримали кубок в номінації «Краща школа року» на міжнародному фестивалі в Туреччині.
Виступила голова ревізійної комісії ГС «УКС» Мирослава Веліксівна Босовська, яка надала інформацію щодо надходження і витрат коштів ГС «УКС» у 2017 р.
Зборами Правління ГС «УКС» прийнято такі рішення:
1.Ухвалити звіт директора ГС «УКС» «Про результати діяльності ГС «УКС» за 2017 р. та перше півріччя 2018 р.».
2.Затвердити план роботи ГС «УКС» на 2018 рік.
3.Схвалити звіт ревізійної комісії про надходження і витрати коштів ГС «УКС» у 2017 р.
Бажаємо успіхів і творчих злетів у кулінарному мистецтві!