Перемога команди Українського кулінарного союзу у Чемпіонаті Європи з кондитерського мистецтва «Exposweet» у Варшаві (Польща) 17-18 лютого 2019 року


Перемога команди Українського кулінарного союзу у Чемпіонаті Європи з кондитерського мистецтва «Exposweet» у Варшаві (Польща) 17-18 лютого 2019 року

17-18 лютого 2019 року 24-25 лютого 2018 року делегація збірної команди Українського кулінарного союзу в кількості 24 осіб взяла участь у Чемпіонаті Європи з кондитерського мистецтва «Exposweet» у Варшаві (Польща). До складу команди увійшли практикуючі кондитери та початківці в кількості 24 осіб. Чемпіонат відвідали гості з 20 країн світу, у заходах фестивалю взяли участь понад 1000 учасників.

Роботу учасників змагань оцінювали понад 20 професійних членів журі з різних країн світу, зокрема Україну представляла Марія Шрамко – член Правління громадської спілки «Український кулінарний союз».

Результатом успішного виступу збірної команди Українського кулінарного союзу стало завоювання 8 золотих, 6 срібних, 9 бронзових  медалей Чемпіонату Європи у номінаціях «Цукрові квіти», «Святковий торт», «Композиція з шоколаду». «Композиція з карамелі», зокрема:

 1. Шабатіна Ольга – золото;
 2. Мазманян Седа – золото;
 3. Славчева Весела – золото;
 4. Юдіна Тетяна – золото;
 5. Крячко Альона – 2 золоті та 2 срібні медалі;
 6. Шрамко Деніс – 2 золоті медалі;
 7. Шевченко Софія – срібло;
 8. Павловська Світлана – срібло;
 9. Гейко Максим – срібло;
 10. Савчук Тетяна – срібна та бронзова медаль;
 11. Бондар Катерина – бронза;
 12. Залевська Кароліна – бронза;
 13. Пасічнюк Софія, Подольська Маріанна – бронза;
 14. Петренко Анастасія – бронза, диплом;
 15. Добровольський Василь – бронза;
 16. Крильчук Інна – бронза;
 17. Пащенко Ірина – 2 бронзові медалі, 2 диплома;
 18. Начовна Людмила – диплом.

 

Дякуємо аспіранту кафедри технології і організації ресторанного господарства КНТЕУ Ларисі Рибчук за допомогу у підготовці команди до змагань.

Вітаємо команду Українського кулінарного союзу із успішним виступом на чемпіонаті та новими перемогами!