Кулінарна майстерність без кордонів


Кулінарна майстерність без кордонів

У Київському національному торговельно-економічному університеті з ініціативи громадської спілки «Український кулінарний союз» протягом 19 – 24 січня перебувала делегація Асоціації шеф-кухарів Туреччини на чолі з президентом, акредитованим суддею WACS –Сефером Япічі (Sefer Yapici) та членом Асоціації зі стажем роботи 40 років – Тургутом Четіним (Turgut Çetin).

Під час перебування делегації була проведена лекція для викладачів факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу і студентів на тему «Сучасні тенденції національної кухні Туреччини» та майстер-клас з приготування національних страв і десертів («kuru patlıcan dolması», «patlican tepsi kebabi», «patlıcan dolması», «lahana sarması», «kabak tatlısı»).

Також відбулась зустріч представників Туреччини з учасниками кулінарного клубу. У форматі зустрічі студенти мали змогу поставити найбільш актуальні питання щодо підготовки та участі в міжнародному кулінарному фестивалі BestCookFest-2018 KemalpasaIzmir, який відбудеться 20-23 квітня у м. Ізмір (Туреччина), отримати корисні поради.

Під час перебування Сефера Япічі та Тургута Четіна було обговорено питання подальшої співпраці між КНТЕУ, громадською спілкою «Український кулінарний союз» та Асоціацією шеф-кухарів Туреччини з метою підвищення фахових компетентностей і професійної орієнтації молоді, інтеграції у світовий професійний простір та обміну інноваційним досвідом.

Щиро дякуємо гостям за цікаву інформацію, сподіваємося на наступні зустрічі.

Бажаємо нашим студентам перемоги на Міжнародному кулінарному фестивалі в Туреччині.