Результати участі команди УКС у 2-му Міжнародному гастрономічному фестивалі «BestCookFest Kemalpasa Epad» (Туреччина)


Результати участі команди УКС у 2-му Міжнародному гастрономічному фестивалі «BestCookFest Kemalpasa Epad» (Туреччина)

Участь 20-23 квітня 2018 року команди Українського кулінарного союзу
у 2-му Міжнародному гастрономічному фестивалі
«BestCookFest Kemalpasa Epad» в Ізмірі (Туреччина)

20-23 квітня 2018 року делегація Українського кулінарного союзу у складі 32 осіб взяли участь 2-му Міжнародному гастрономічному фестивалі в Ізмірі (Туреччина), що організований Муніципалітетом м. Кемальпаша спільно з Егейською асоціацією шеф-кухарів, Київським національним торговельно-економічним університетом та Українським кулінарним союзом. До складу збірної команди Українського кулінарного союзу увійшли юніори (студенти Київського національного торговельно-економічного університету Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, Житомирського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ) та професійні шеф-кухарі Києва, Житомиру, Вінниці, Чернівців.

Цей грандіозний кулінарний захід зібрав понад 1000 учасників з 41 країни світу, зокрема з України, Великої Британії, Греції, Сполучених Штатів Америки, Республіки Кореї, Індії, Пакистану, Узбекистану, Туніса, Сербії, Румунії, Палестини, Македонії, Кіпру, Польщі, Ізраїлю, Хорватії, Словаччини, Туреччини та ін. Його відвідали понад 3000 гостей з усього світу. Учасники змагались у 25 різних категоріях індивідуальних і командних змагань. Роботу учасників змагань оцінювали 80 професійних членів журі з різних країн світу. До складу суддівської колегії увійшли представники Українського кулінарного союзу: Надія Ведмідь, Любов Чуницька, Діна Федорова, Олена Васильєва, Олександр Косар, Анна Якобець, Вадим Підпокровний.

Відкриття Фестивалю здійснено мером міста Кемальпаша Аріфом Угурлу спільно із президентом егейської асоціації шеф-кухарів Сефером Япиджи та директором Українського кулінарного союзу Надією Ведмідь. На урочистому відкритті пан Аріф Угурлу привітав гостей та учасників міжнародного кулінарного фестивалю BestCookFest – Kemalpasa 2018, наголосив про важливість даного заходу для розвитку миру в усьому світі і зазначив, що даний захід вперше підготовлено у партнерстві із Київським національним торговельно-економічним університетом та Українським кулінарним союзом. Він подякував ректору університету і президенту Українського кулінарного союзу професору Анатолію Мазаракі, а також спонсорам Фестивалю, побажав учасникам успіхів, а гостям – насолодитись святом кулінарії, добра і дружби.

В рамках проведення кулінарного фестивалю команда Київського національного торговельно-економічного університету під керівництвом директора Житомирського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ Григорія Губарєва пригощала усіх учасників і гостей традиційними українськими стравами – борщем із пампушками.

Протягом трьох днів учасники кулінарних змагань презентували свої професійні навички і кулінарну фантазію, а професійне журі оцінювало кращих із кращих. Результатом успішного виступу команди Українського кулінарного союзу стало завоювання двох кубків, десяти золотих, дванадцяти срібних та однієї бронзової медалей.

У конкурсній номінації «Кращий університет року» команда студентів Київського національного торговельно-економічного університету (Олександр Венглінський, Віталій Глушко, Вікторія Науменко) нагороджена Кубком за І місце, а студенти – золотими медалями.

У юніорській номінації «Чорна скринька» команда наших студентів (Олександр Венглінський, Вікторія Науменко, Ангеліна Чала) виборола кубок за ІІ місце та срібні медалі.

У конкурсній номінації «Страва з риби» отримано наступні нагороди:
Олександр Венглінський – золото;
Андрій Шкапоїд – срібло;
Ангеліна Чала – срібло;
Кіріл Мілян – золото;
Максим Олексієнко – срібло.
Олександра Кучеренко – срібло.

У номінації «Ресторанний десерт»:
Ангеліна Чала – золото;
Ольга Чемоданова – срібло;
Юлія Марчук – срібло;
Марія Виговська – срібло.

У номінації «Основна страва»:
Олександр Венглінський – золото;
Вікторія Науменко – золото;
Кіріл Мілян – золото.

У номінації «Сучасна кухня»:
Олександр Сахарук – золото.

У номінації «Паста»:
Володимир Ленський – срібло;
Ілля Лозниця – срібло.

У номінації «Азіатська кухня»:
Сергій Трончук – бронза.

Вітаємо команду Українського кулінарного союзу з успішним виступом та перемогою!

Бренд Українського кулінарного союзу «BestCookFest» набуває популярності не тільки в Україні, але і розширює свою географію проведення на міжнародному рівні. Асоціації багатьох країн світу, що брали участь у фестивалі, виявили бажання стати партнерами міжнародного кулінарного фестивалю «BestCookFest». Плекаємо надію, що у найближчому майбутньому «BestCookFest» стане наймасштабнішим кулінарним фестивалем світу та сприятиме розвитку кулінарної культури, дружби і взаєморозуміння між різними народами світу!

Щиро дякуємо муніципалітету міста Кемальпаша та особисто меру міста – пану Аріфу Угурлу, Егейській професійній асоціації шеф-кухарів EPAD та особисто президенту асоціації – пану Сеферу Япиджи, співорганізаторам і партнерам кулінарного фестивалю, а також усім, хто сприяв успішному проведенню заходу. Сподіваємося на довготривалу співпрацю між кулінарними

спільнотами наших країн, результатом якої стане підвищення значущості цього кулінарного фестивалю на світовому рівні. Переконані, що цей захід стане вагомим об’єднуючим чинником для кулінарів з різних країн світу, осередком дружби, взаєморозуміння, толерантності й творчої затребуваності!