Результати конкурсу «Кращий кухар-юніор Поділля», проведеного за ініціативою Подільської гільдії кулінарів УКС


Результати конкурсу «Кращий кухар-юніор Поділля», проведеного за ініціативою Подільської гільдії кулінарів УКС

29 березня 2018 року за ініціативою Подільської гільдії кулінарів  в Хмельницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ   пройшов професійний конкурс «Кращий кухар-юніор Поділля».

У конкурсі взяли участь представники Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Вінницького торговельно-економічному коледжу іКНТЕУ, ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі», Деражнянського центру професійної освіти, ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей», Грицівського вищого професійного училища №38, ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг», Хмельницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.

Учасники конкурсу змагались у двох номінаціях: «Теплий салат»  та «Страва з риби з гарніром»

Конкурсантів оцінювало компетентне журі в складі: Потової Олени – шеф-кухаря ресторану «Амур», Междугорного Олександра – шеф-кухаря мережі «Мрія», Огородніка Олександра – шеф-кухаря «Dioscuri». Члени журі відмітили високий рівень професійної підготовки конкурсантів.

Переможці професійного конкурсу «Кращий кухар-юніор Поділля»

в номінації «Страва з риби»:

І місце – Турта Богдан, Крук Максим, учні ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг»; Гуменюк Олександр, студент ХТЕК КНТЕУ;

ІІ місце – Коваленко Сергій, студент Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ; Целюх Василь, учень ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей»; Щербій Тетяна, студентка Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ;

ІІІ місце – Мацюк Юрій, учень Грицівського вищого професійного училища № 38; Косирєв Нікіта, студент ХТЕК КНТЕУ; Харий Руслан, учень ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі»; Дутко Ольга, учениця ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг».

в номінації «Теплий салат»:

І місце – Петрук Тетяна, учениця Грицівське вище професійне училище № 38; Недонос Юліана, студентка Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ; Гетьман Мар’яна, учениця ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі»;

ІІ місце – Паращук Наталія, учениця ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг»; Марчук Юлія, студентка Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ; Гаврилюк Дмитро, студент ХТЕК КНТЕУ; Яворська Ольга, учениця Деражнянського центру професійної освіти;

ІІІ місце – Феєр Діана, учениця ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей»; Мищишина Елла, учениця ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг».

 

Відеозвіт конкурсу представлений тут