Запрошуємо на BestCookFest-2018 Kemalpasa!


Запрошуємо на BestCookFest-2018 Kemalpasa!

Шановні члени Українського кулінарного союзу!

Егейська професійна асоціація шеф-кухарів (Ege Profesyonel Ascilar Dernegi EPAD) та Муніципалітет міста Кемальпаша у партнерстві з Київським національним торговельно-економічним університетом та Українським кулінарним союзом здійснює підготовку до проведення міжнародного кулінарного фестивалю BestCookFest-2018 Kemalpasa, який відбудеться 20-23 квітня у м. Кемальпаша (Туреччина) у Виставковому центрі Кемальпаша (Kemalpaşa Festival Area).

Бренд Українського кулінарного союзу «BestCookFest» набуває популярності не тільки в Україні, але і розширює свою географію проведення на міжнародному рівні. У найближчому майбутньому «BestCookFest Kemalpasa 2018» стане наймасштабнішим кулінарним фестивалем Туреччини та сприятиме розвитку кулінарної культури, дружби і взаєморозуміння між різними народами світу.

Кулінарний фестиваль організований з метою проведення заходів, важливих для популяризації та розвитку кулінарного мистецтва серед аматорів та професіоналів, підвищення професійної майстерності фахівців і молоді, активного обміну професійним досвідом, зміцнення дружби та співпраці між Україною та Туреччиною.

У фестивалі передбачено участь представників більше 30 країн світу, зокрема з України, Великої Британії, Греції, Сполучених Штатів Америки, Ісландії, Республіки Кореї, Індії, Пакистану, Узбекистану, Туніса, Сербії, Румунії, Палестини, Македонії, Кіпру, Польщі, Бразилії, Ізраїлю, Хорватії, Словаччини, Туреччини та ін. До суддівської колегії запрошені професійні члени журі, акредитовані Всесвітньо Асоціацією об’єднань шеф-кухарів.

Фінансову підтримку фестивалю здійснює уряд Туреччини за активної участі  Муніципалітету Кемальпаша. У програмі фестивалю передбачено не тільки проведення більше 40 різних видів змагань з кулінарного і кондитерського мистецтва, але і проведення ряду мистецьких заходів – виступи фольклорних, хореографічних груп, виставка художніх витворів мистецтва, презентація локальних продуктів промислового виробництва та домашніх господарств тощо.

Фестиваль «BestCookFest-2018 Kemalpasa» буде проводитися та оцінюватися відповідно до рекомендацій Всесвітньої асоціації кулінарних спілок (WACS) на таких рівнях:

1) рівень вищої школи (училища, коледжу, технікуму);

2) університетський рівень;

3) рівень Шеф-кухаря;

4) краща місцева кухня (рівень домогосподарки);

5) краща місцева кухня (рівень асоціації);

6) рівень людей з обмеженими фізичними можливостями.

Для ознайомлення з переліком категорій (номінацій) та умовами участі в кожній з них перейдіть за посиланням  Умови участі в конкурсі за категоріями

Проживання у готелі в м. Ізмір для учасників фестивалю – членів Українського кулінарного союзу – безкоштовне.

Прибуття в аеропорт Аднан Мендереш в Ізмірі і заселення в готель відбудеться 19 квітня 2018 року. Виїзд в аеропорт Аднан Мендерес в Ізмирі і виселення з готелю 24 квітня 2018 року.

Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму. Заповнена заявка автоматично означає угоду учасника про дотримання всіх вимог цього документу. Всі заявки повинні супроводжуватися специфікацією процесу (рецептами) з назвою страви українською та англійською мовами. Кінцевий термін подання заяв – 10 квітня 2018 року. Після цього терміну заявки на участь не приймаються. Порядок пріоритету буде застосовуватися до категорій з урахуванням дати подання реєстраційної заявки. Розклад фестивалю буде зроблений після систематизації всіх заявок (за тиждень до Фестивалю). Організатор має право скасувати будь-яку категорію, а також зменшити або збільшити кількість заявлених місць.

Організатор залишає за собою право переробити, змінити або доповнити будь-яке з наведених вище правил та умов, а їхнє тлумачення є остаточним.

З правилами участі у конкурсних змаганнях фестивалю Ви можете ознайомитись на сайті ucu.com.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Марцин Тетяна Олександрівна – тел. +38-095-137-76-21

Ткачук Тетяна Михайлівна – тел. +38-093-357-88-58