Сертифікатна програма «Композиція з цукрових квітів на тему: Різдвяні історії»


Сертифікатна програма «Композиція з цукрових квітів на тему: Різдвяні історії»

Якщо ви сміливі, амбіційні і давно хотіли спробувати свої сили на міжнародних чемпіонатах з кондитерського мистецтва, тоді запрошуємо взяти участь у відбірковому турі, пройшовши сертифікатну програму з підготовки!

Сертифікатна програма «Композиція з цукрових квітів на тему: Різдвяні історії» триватиме 2 місяці.

Онлайн-курс стартуватиме 01.12.2021р., приєднатися до якого можна протягом місяця (до 31.12.2021р.).

Результатом проходження курсу стане створена індивідуальна композиція з цукрових квітів за тематикою, з якою ви візьмете участь в онлайн-конкурсі, що відбудеться 01.02.2022р. Створена вами композиція оцінюватиметься згідно критеріїв WACS. Переможець отримає безкоштовну консультацію по створенню композиції з цукрових квітів для участі в міжнародному чемпіонаті (ідея, тема, підбір елементів композиції, ескіз) – для всіх учасників УКС.

Переможець отримує безкоштовний 5-денний стаціонарний курс (ціна курсу 500 евро) з підготовкою до чемпіонату «Konkurs Dekoracji Cukierniczych 2022», що відбудеться у Варшаві.

Сертифікатна програма включає теоретичні і практичні аспекти створення сучасних композицій з цукрових квітів. Складається з 14 практичних відео-уроків з безлімітним доступом до інформації (квіти – пуансеттія, амарілліс, тронда, антуріум; ягоди – ілекс червоний, гіперікум, падуб, шипшина; наповнення композиції – сукуленти, синеголовник, соснові шишки, цинерарія, евкаліпт, сансевіерія).

Кожен відео-урок включає: ботанічну характеристику рослини, трафарети усіх елементів в натуральну величину, підбір необхідних матеріалів та інструментів для роботи, рецептурний склад та технологію цукрової пасти, методику створення усіх елементів, акценти на створення максимальної реалістичності.

Для опанування сертифікатної програми не потребується попередня профільна підготовка.

Завершення курсу засвідчується відповідним сертифікатом.

Вартість навчання –  3500 грн. на одного слухача.