Колиба Хаус


Дізнайтесь про

Колиба Хаус

Готельно-ресторанний комплекс «Колиба Хаус» – це частинка Карпат за міською смугою Києва. Розташований в оточенні буйної зеленні та вікових сосен «Колиба Хаус» є ідеальним місцем для Вашого відпочинку сім’єю,

весілля, сімейного свята чи інших урочистостей.

Територія комплексу нагадує карпатський зелений дворик. У головній будівлі розташовується ресторан і готель. Трохи нижче – комплекс будиночків і альтанок як для невеликих компаній в 6-8 чоловік, так і для великих в 10-25, два будиночки з саунами і «літній» зал ресторану.

Колиба Хаус пропонує не тільки високий рівень сервісу, але автентичну закарпатську кухню.

В меню закладу страви виключно карпатського регіону. Більшу частину заготовок роблять на кухні ресторану. Є своя коптильня – абсолютно все копчене м’ясо з меню було приготовлено саме тут без будь-яких добавок, а тільки з сіллю, спеціями і травами з рахівського ринку. Також кухарі ресторану самостійно займаються овочевими соліннями, самостійно солять оселедець і скумбрію, готують тісто для всіх хлібобулочних виробів.За секретами приготування кухарі ресторану спеціально їздили на захід України і переймали досвід, рецептуру і локальні особливості від кухарів колиб, в які ходять виключно місцеві жителі.

Крім гастрономічного задоволення, в Колиба Хаус можна відсвяткувати весілля та інші урочистості. Тут для цього і величезна територія, і велика кухня, здатна оперативно справлятися з бенкетами, і готель, в якій можуть зупинитися молодята і гості весілля. А ще тут можна провести навчальні заходи або конференції. Для цього передбачений конференц-зал і готель на випадок проведення вихідних тімбілдінгу або конференцій на кілька днів.

З «Колиба Хаус» відпочинок в Карпатах ближче, ніж здається!

Київ, вул. Лісозахисна, 6

Готель: (044) 454 – 27– 86; (098) 770– 88–85

Ресторан: (044) 454 – 27 – 87; (068) –072–96–4