KIN KAO


Дізнайтесь про

KIN KAO

Ресторан азіатської кухні KIN KAO знаходиться в одному з найзатишніших районів столиці–на Подолі.

Тут Ви зможете здійснити гастрономічну подорож по всій Південно-Східній Азії.Оскільки в KIN KAO паназіатська кухня – це набагато більше, ніж кухня якогось конкретного азіатського регіону; це змішання кулінарних традицій Кореї, Японії, В’єтнаму, Китаю, Індії, Таїланду та ін. країн.

Кухню KIN КАО очолює шеф-кухар з більш ніж двадцятирічним стажем роботи – Юрій Сім. Юрій вже відомий жителям столиці як резидент кулінарного проекту TSUPōШ на Вуличній Їжі, отримав нагороду StreetFoodAwards в вересні минулого року. До слова, кращу гастрономічну точку фестивалю обирали гості.

На створення різноманітного меню закладу шеф-кухаря Юрія Сіма надихнули численні подорожі. В меню Ви знайдете – 16 варіантів страв, приготованих в китайській сковороді wok. Серед них і локшина, і рис, і морепродукти, і птиця, і м’ясо, вегетаріанські позиції.KinKao пропонує великий вибір закусок, салатів, основних страв і супів, а також радує різноманітністю спрінг-ролів. Крім того, гості мають можливість самостійно обирати рівень гостроти тієї чи іншої страви. Барна карта також вражає своєю різноманітністю: тут ви знайдете японські вина, саке та інші міцні алкогольні напої, а також великий вибір коктейлів старої та нової школи, крафтові лимонади, натуральний китайський чай та інші напої.

KIN KAO – це місце, яке не вимагає від вас особливого дрес-коду або приводу. Сюди можна прийти на обід, зустріч з друзями або з’їсти рамен вранці, після бурхливого свята. Тут відчуваєш себе розслаблено і комфортно. Все просто, смачно і по-чесному. Меню багатогранне і спробувати хочеться абсолютно все. Одним візитом точно не обійтися!

Київ, вул. Андріївська, 9

(044) 428 – 83–70; (098) 444–26–44