Хінкалі

Хінкалі


Дізнайтесь про

Хінкалі

“Грузин без гостя – не грузин!” – вважають в гостинному духані “Хінкалі”. Тутешні звичаї вразять вас щедрістю, розмахом і добродушністю, а про темпераментну і багатогранну кухню “з акцентом” в народі вже складають легенди.

Колоритний інтер’єр закладу не залишить вас байдужим. До ваших послуг – три основних і два VIP-зали, кожен з яких по-своєму цікавий і оригінальний. У залі “Східний” за відкритою барною стійкою розташована шоу-кухня і барна зона, де можна на власні очі спостерігати секрети приготування кавказьких страв і дегустувати смачні грузинські вина. У залі “Виноградник” панує комфорт і романтичний настрій. Приміщення декороване справжнім гірським каменем, стеля заплетена виноградною лозою, а стіни радують око східними килимами і національними сувенірами. “Винний льох” – затишний зал, який отримав своє ім’я через величезну кількість старовинних винних пляшок, які служать тут основним елементом декору. А два VIP-зали – “Султанка” і “Княжа альтанка” – стануть чудовим місцем для проведення переговорів, зустрічі з друзями або сімейної вечері.

У теплу пору року назустріч гостям розкриває обійми затишна літня тераса. Вона дозволяє неспішно спостерігати за бурхливим життям столиці, насолоджуючись кращими гастрономічними пропозиціями сонячної Грузії прямо в центрі Києва, і дарує неповторне відчуття спокою й умиротворення.

Київ, вул. Шота Руставелі, 4

(044) 234-06-92