Ресторан «Казбек»

Ресторан «Казбек»


Дізнайтесь про

Ресторан «Казбек»

“Казбек” схожий на впевненого в собі чоловіка середнього віку – неметушливий, елегантний, він точно знає, чого хоче і як це отримати. Такі і його постійні відвідувачі: політики і бізнесмени, які знають толк в задоволеннях, вважають за краще вести ділові переговори або відпочивати “без краваток” саме тут. Хочете знати чому?

По-перше, тут відмінна грузинська кухня. І відповідь на питання, де готують кращі в місті сациві і курчат “Табака”, дивну печінку кумчачі на сковороді-кеце, і де до кави подають пахлаву, яка тане у роті, буде один – в “Казбеці”!

По-друге, тут настільки привітна і тепла атмосфера, що в ресторані можна провести весь день. Сидіти, дивлячись на метушню жвавого бульвару, серед квітів на затишній терасі, чиї вікна взимку надійно захищають від дощу і снігу, а влітку добродушно впускають легкий вітерець. Спостерігати за пекарем, який витягує з встановленої прямо в центральному залі печі “Тоне” грузинській хліб або барменом, який чаклує над черговим коктейлем. Вести вдумливу бесіду з сомельє про вина і вибирати відповідне до замовлених страв, вашому настрою і приводу візиту в ресторан. Дегустувати зразки з ретельно підібраних грузинських або європейських вин в спеціально обладнаній зоні поруч з винною шафою, в які зберігається 400 пляшок. Увечері – плисти на хвилях грузинських пісень, які виконуються у звичній для українця європейській обробці під акомпанемент рояля.

По-третє, в “Казбеку” бездоганний сервіс. Ресторан отримав визнання не тільки гостей, а й професіоналів: три роки поспіль займає перше місце на внутрішньому рейтингу “Козирної Карти” в номінації “Кращий ресторан мережі”.

м. Київ, бул. Лесі Українки, 30а

(044) 285-48-05