Караван

Караван


Дізнайтесь про

Караван

Чи варто їхати за тридев’ять земель, коли можна поринути у казку, не залишаючи Києва? Якщо раніше вам ніколи не доводилося скуштувати справжньої східної кухні – ласкаво просимо в ресторан “Караван узбецька кухня”.

Приємна музика і прекрасні дівчата, які виконують справжні східні танці – казка, та й годі!

Справжній узбецький плов представлений відразу в семи іпостасях: традиційний плов “Навроз” з добірною молодою бараниною, барбарисом, яблуком, часником і узбецькою душею, плов “Ташкент”, плов “Золоті бархани”, а плов з рису Чунгара з ніжним телячим м’ясом і чорносливом – “Чігатай”. Гурманів чекає плов з білого рису, з куркою, цибулею, морквою і узбецької зірою – “Джанат-Ош”, ексклюзивна пропозиція – плов “Самаркандський” з гіссарської породи овець з горохом Нохат, яблуком і узбецькими спеціями і плов “Шовла” з баранини з рисом сорти Дев-зіра.

Спробуйте обов’язково страви, без яких складно уявити кухню з багатовіковою історією: манти, лагман, шурпа, айран, різні види шашлику і страв, приготовлених на мангалі.

У ресторані для вас з радістю приготують ароматну каву по-східному, а для любителів чаю за давньою традицією розіллють в піали! До напою подадуть східні солодощі у подарунок.

Кожні вихідні для наймолодших гостей працює няня. У ресторані до ваших послуг безкоштовний wi-fi, а якщо вам потрібен ноутбук, його дадуть вам в оренду.

м. Київ, Кловский узвіз, 10

(044) 280-95-77, (067) 234-37-29