HappyGrillbar


Дізнайтесь про

HappyGrillbar

HappyGrillBar – це місце візит до якого не вимагає від Вас особливого приводу. Ланч з колегами, зустріч з друзями, вечірка, обід, чи будь-яке інше свято, HappygrillBar стане ідеальним місцем! До того ж, знаходиться цей заклад у самому серці Подолу біля річкового вокзалу.

Меню HappyGrillBar вражає різноманіттям: тут Ви знайдете: бургери, стейки, мармурове м’ясо, реберця BBQ, безліч салатів, основні та перші страви, десерти та широкий вибір закусок.

Особливої уваги заслуговують м’ясні страви, у НаppyGrillBar» впевнені, що кухарської справи можна навчитися, але добре готувати м’ясо – це талант!

Тут стейки, котлети для бургерів, реберця та інші страви з мяса та риби готуються в спеціальній закритій печі «Хоспер», яку натоплюють деревним вугіллям. Таким чином створюється ефект відкритого вогню, що забезпечує рівномірну прожарку! Тому приготоване в такій печі м’ясо набуває фантастичного смаку. Готовий стек чи котлета виходить надзвичайно ароматним і соковитим, при цьому повністю зберігаючи всі мінерали і вітаміни всередині! Природний сік страв залишається всередині, а ззовні утворюється карамелізованаскоринка з димком від відкритого вогню!

Таке меню припаде до душі, як і вишуканим гурманам, так і шанувальникам здорової їжі. Ще одна візитівка закладу – це барна карта. Тут ви можете насолодитися смаком справжнього живого крафтового пива: легке світле зі свіжим смаком хмелю, насичене темне з яскраво вираженим ароматом солоду, або м’яке напівтемне; вражає різноманіттям коктейльна карта та вибір міцних алкогольних напоїв та вин.

А з четверга по суботу своїми запальними сетами Вам та Вашим друзям підійме настрій діджей. HаppyGrillBar – це місце де всі HAPPY!

Київ, вул. Сагайдачного, 6

(044) 425–01–09; (097) 879–53–84