Grand Piano Café

Grand Piano Café


Дізнайтесь про

Grand Piano Café

Grand Piano Café – це особливий ресторан у, дійсно, особливому готелі Києва.

На мальовничому березі Дніпра та на борту корабля, із вишуканим інтер’єром та особливою атмосферою Grand Piano Café не залишить байдужим жодне серце та припаде до смаку найвимогливішим гостям. Grand Piano Café, завдяки унікальному розташуванню та авторському дизайну, має безліч переваг.

Варто відмітити камерність зали ресторану, меблі з червоного дерева з елементами натуральної шкіри, затишну терасу з видом на Дніпро. Наявність лаунж-зони і сцени відкривають прекрасні можливості для проведення бенкетів, фуршетів і корпоративних заходів, ділових зустрічей та романтичних побачень.

У Grand Piano Café представлені страви української та європейської кухонь. Тут все до смаку: апетитні страви та витончена подача, найкращі напої, затишний та стильний інтер’єр, дбайливий професійний сервіс та легка музика.

У літній період при ресторані працюють кілька відкритих майданчиків. Літня тераса над водою несе романтичний настрій і сприяє усамітненим зустрічам, а літній майданчик “Мангал Кафе” в густій ​​тіні парку вражає великим вибором страв, приготованих виключно на мангалі.

Ресторан із задоволенням надасть послуги кейтерінгу і організує свято в будь-якому зручному для вас місці.

Київ, Гідропарк, Венеціанський острів, 1

+380 67 466-98-76; +380 44 369-36-63