FREEDOM Event Hall

FREEDOM Event Hall


Дізнайтесь про

FREEDOM Event Hall

FREEDOM Event Hall вже більше 10 років є одним з найбільш респектабельних закладів України і займає лідируючу позицію в розважальному житті столиці. Затишно розташований в парковій зоні Києва, з великою парковкою, FREEDOM Event Hall одночасно може прийняти до 1000 чоловік.
FREEDОМ Event Hall має дворівневий VIP-зал з системою клімат-контролю, де одночасно комфортно розміщуються в м’яких ложах до 500 осіб. Нова суперсучасна концертна інсталяція світла і звуку, проекційні екрани (5х7 м), сцена-трансформер, команда професіоналів дозволяють виконувати будь-які творчі завдання.
Тут регулярно будуть проходити виступи вітчизняних і зарубіжних зірок, всілякі шоу, виставки та презентації.
У 2016 році концертним партнером FREEDОМ Event Hall стала компанія «Квартал-Концерт», яка, спираючись на свій колосальний досвід в сфері організації концертів та масових заходів, розробила унікальний формат багатофункціонального простору під будь-які події: концерти, спектаклі, приватні заходи, конкурси краси, конференції, бізнес-тренінги і т. д.
Відмінною особливістю нового формату закладу є поєднання різноманітних заходів і вишуканого авторського меню кухні та бару, що гарантує комфортні умови для гостей.
Нова концепція FREEDОМ Event Hall побудована на емоціях двох поколінь:
для молодої аудиторії – NEW FREEDОМ (модне місце, зіркова тусовка);
для старшої аудиторії – ЛЕГЕНДАРНИЙ FREEDОМ (культове місце, статус, створений роками, атмосфера безтурботних веселощів).

м. Київ, вул. Кирилівська 134

+38 (067) 35-577-35