Готельно-ресторанний комплекс «Чабани»

Готельно-ресторанний комплекс «Чабани»


Дізнайтесь про

Готельно-ресторанний комплекс «Чабани»

У готелі «Чабани» дуже зручно приїжджати з дітьми, тут для них багато всього цікавого: від дитячої кімнати з іграшками, дитячого майданчика з гірками, до вольєрів з красивими птахами і тваринами. Вольєри, до речі, знаходяться на території готелю в саду, де багато лавочок, гойдалок, кілька батутів (для молодших і старших дітей). Увечері територія саду підсвічується, створюючи відчуття, ніби всюди, навіть в траві, живе багато маленьких світлячків. Атмосфера створюється просто чудова як для прогулянок з дітьми, так і для романтичних побачень.

Крім красиво оформленої території і готелю, «Чабани» мають і свій ресторан з банкетним залом для бенкетів, мангалом з альтанками на вулиці і кальянним залом. Територія ресторану розташовується серед озера з лебедями і чисельними альтанками. Якщо Ви хочете влаштувати незабутнє весілля, тоді «Чабани» з радістю нададуть Вам послугу виїзної церемонії: Ви зможете узяти шлюб на території комплексу, де і відсвяткуєте подія.

«Чабани» – це прекрасний вибір відпочинку як для гостей Києва, так і для його постійних жителів: Вам сподобається сервіс та послуги комплексу, смачна їжа і розваги, а Ваші діти точно будуть в захваті від час, проведеного тут!

Київська обл.,  м. Київ, траса Одеська, 4-й кілометр