Біленко Леоніда Мічиславівна

Біленко Леоніда Мічиславівна

Дізнайтесь про

Біленко Леоніду Мічиславівну

Біленко Леоніда Мічиславівна – заступник директора з навчально-методичної роботи Харківського  торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

 

Член  Громадської спілки «Український кулінарний союз».

Почесний керівник Відокремленого підрозділу громадської спілки “УКС“ “Слобожанська гільдія кулінарів”

Організатор міжнародних кулінарних фестивалів «AgroCookFest 2016», «KazanFireFest 2017». Співорганізатор міжнародного кулінарного фестивалю «BestCookFest 2015». Вона є Почесним членом кулінарних асоціацій Боснії та Герцеговини, Молдови, Хорватії, Чорногорії, Шрі-Ланки.

Член Міжнародного суддівства WAСS, яка оцінювала роботу учасників міжнародних кулінарних конкурсів в Греції, Іспанії, Італії, Молдові, Сербії, Словаччині, Україні, Франції, Хорватії, Чорногорії, де за відмінну роботу неодноразово нагороджувалась золотими медалями.

Є дипломованим спеціалістом, закінчила Харківську державну академію технології та харчування, та Харківський інститут бізнесу і менеджменту за спеціальностями «Технологія харчування» та «Маркетинг» відповідно. Має понад 40 наукових публікацій з актуальних проблем розвитку економіки країни та удосконалення діяльності підприємств готельно-ресторанної та туристичної галузі.

За своє ставлення до роботи, скрупульозність, порядність, володіння сучасними кулінарними технологіями, інтелігентність, професійний етикет відзначена нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти», Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Київського національного торговельно-економічного університету, Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.

Веде підготовку і перепідготовку профільних фахівців сфери ресторанного бізнесу, туристичного обслуговування, кондитерської справи, карвінгу та кейтерингу.

Успішно співпрацює з міжнародними профільними навчальними закладами Азербайджану, Білорусі, Греції, Іспанії, Італії, Польщі, Туреччини, Франції, Швейцарії, Чорногорії.

Активно займаючись практичною підготовкою на одному з міжнародних конкурсів в Молдові, під її керівництвом команда коледжу завоювала 11 золотих медалей.

Користується авторитетом  та пошаною серед міжнародних суддів.