«FoodLandBukovina-2017»: як пройшли три дні фестивалю та хто став переможцем?


«FoodLandBukovina-2017»: як пройшли три дні фестивалю та хто став переможцем?

Три дні кулінарного фестивалю «FoodLandBukovina-2017» у Чернівцях пройшли насичено. Окрім майстер-класів для професіоналів на конкурсі встигли позмагатися учасники з різних куточків світу.

З 29 по 31 березня в Чернівцях у розважальному центрі  «Панорама-Чернівці» пройшов Міжнародний фестиваль з кулінарного і кондитерського мистецтва  «FoodLandBukovina-2017». Для участі у заході зареєструвалося близько 200 учасників з Італії, Німеччини, Данії, Ізраїлю, Румунії та України. До суддівської колегії Міжнародного фестивалю ввійшли Почесні міжнародні судді WACS. Конкурсну програму Фестивалю «FoodLandBukovina-2017» було організовано відповідно до рекомендацій Всесвітньої асоціації кулінарних союзів (WACS). Журі оцінювали конкурсантів за двома напрямами: арт-клас кондитерського мистецтва та практичні змагання. Також, в рамках Фестивалю, відбулися безкоштовні майстер-класи для професійних кухарів та Великодня еко-ярмарок. ГРАН-ПРІ-арт-класу Фестивалю отримала Арт-студія «Призент». Кращою кулінарною командною кухарів була названа команда у складі Саламандика Максима, Пентескула Михайла,  Ришку Вікторії. ГРАН-ПРІ «FoodLandBukovina-2017» за підсумком золотих медалей здобули учасники команди  Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва.

D1 Цукрові квіти

П.І.Б.Кількість балівМісце
Клюйко Оксана90І
Пащенко Ирина92І
Шендрик Наталія90І
Гелетей Олександр90І
Рибчук Лариса98І
Ватрущак Леся90І
Ріске Людмила92І
Лутценко Ірина90І
Русановская Елена90І
Гук Наталія90І
Русановская Елена91І

D2 Робота з карамелі

П.І.Б.Кількість балівМісце
Клюйко Оксана90І
Арт-студія Презент93І
Гук Наталія91І

D3 Робота з шоколаду

П.І.Б.Кількість балівМісце
Ватрущак Леся90І
Смірнов Андрій90І

D4 Робота з марципану, мастики

П.І.Б.Кількість балівМісце
Фрунза Яна91І
Арт-студія Презент94І
Штеля Діана90І
Загородня Вікторія92І

D5 Святковий торт

П.І.Б.Кількість балівМісце
Лобода Лідія90І
Пуга Дмитрій97І
Мудь Наталія90І
Сеник Віроніка70ІІІ
Гамалюк Ольга91І
Голубовська Валерія89ІІ
Юрченко Анастасія90І
Карвацька Кароліна88ІІ
Чорноус Станіслав93І
Ріске Людмила73ІІІ

D6 Ексклюзивний весільний торт

П.І.Б.Кількість балівМісце
Даскалюк Валерія93І
Руснак Луїза90І
Смірнов Андрій91І

D7 Художня робота з тіста

П.І.Б.Кількість балівМісце
Клюйко Оксана93І
Клюйко Оксана90І
Бойко Катерина73ІІ
Понич Володимир82ІІ
Гакман Олексій90І
Боднарюк Катерина70ІІІ
Коноваленко Олена90І
Арт-студія Презент93І
Лобуцький Віктор 90І
Гук Наталія90І
Арт-студія Презент92І

D8 Карвінг

П.І.Б.Кількість балівМісце
Демчук Тетяна82ІІ
Безручак Євгенія90І

С1. ВЕГЕТАРІАНСЬКА СТРАВА

П.І.Б.Кількість балівМісце
Тимофеєва Анастасія85ІІ
Глушко Віталій48,2-
Боднарчук Антон65,9-
Ватрущак Леся72ІІІ
Бондар Іван70 ІІІ
Гриценко Олександр70,6ІІІ
Володін Владислав82,2ІІ

С2. СТРАВА З ТЕЛЯТИНИ

П.І.Б.Кількість балівМісце
Тимуш Валерія84,25ІІ
Влащук Вадим90,25І
Турчин Богдан90І
Пригродський Олег75ІІІ
Шоно Наталія83,7ІІ
Дьяченко Павло 75,2ІІІ
Рибнікова Юлія73,2ІІІ
Петрюк Вадим80,6ІІ
Волинська Віта 90,6І
Кульчицький Анатолій74,5ІІІ
Luigi Brambilla82,7ІІ

С3. СТРАВИ З СВИНИНИ

П.І.Б.Кількість балівМісце
Трончук Сергій67,8
Івоняк Ульяна71,6ІІІ
Оліївський Андрій80,2ІІ
Свінтильська Марія80ІІ
Венглінський Олександр90,3І
Мельник Василь73,9ІІІ
Козак Валентин74,4ІІІ
Гільчук Христина80,1ІІ
Конюшенко Катерина80ІІ
Кульчицький Анатолій74,5ІІІ
Luigi Brambilla82,7ІІ

С4. СТРАВА З М’ЯСА ПТИЦІ

П.І.Б.Кількість балівМісце
Трончук Сергій80ІІ
Бондар Іван81ІІ
Кульчицька Крістіна90І
Marius Dumitrache76ІІІ
Гавчук Дмитро80ІІ
Шкабко Олексій81ІІ
Панкова Валерія80ІІ
Сокур Дмитро70ІІІ

С5. СТРАВА З РИБИ, МОРЕПРОДУКТІВ

П.І.Б.Кількість балівМісце
Ричка Даніїл91,3І
Андрушко Павло90,5І
Корбут Анастасія81ІІ
Моторний Богдан81,2ІІ
Денисенко Альбіна76,8ІІІ
Духота Алла90,3І
Горбатий Михайло80,6ІІ
Пентескул Михайло82,6ІІ
Лукаш Андрій71,9ІІІ
Сов’як Володимир75,6ІІІ
Погоріла Альона73ІІІ
Володін Владислав69,8ІІІ
Матвієнко Роман71,5ІІІ
Чернушка Ольга81,2ІІ
Кульчицький Анатолій69,8ІІІ
Трончук Сергій80ІІ
Бондар Іван70,2ІІІ
Гостюк Ганна79,8ІІ
Ватрущак Леся64,8-
Кульчицька Крістіна70,2ІІІ
Marius Dumitrache92,2І
Luigi Brambilla82ІІ

С6. СУЧАСНА КУХНЯ

П.І.Б.Кількість балівМісце
Науменко Вікторія63,9
Христич Марія80ІІ
Надточенко Олексій75,6ІІІ
Поляков Петро70,5ІІІ
Ярош Богдан74ІІІ
Шкабко Олексій73,3ІІІ
Лукаш Андрій63,8
Мельник Василь70ІІІ
Литвиненко Катерина84,8ІІ
Сліпуха Сергій82,4ІІ

С7. СТРАВИ АВТЕНТИЧНОЇ КУХНІ

П.І.Б.Кількість балівМісце
Федорюк Ілля72,2ІІІ
Добровольський Василь74,7ІІІ
Marius Dumitrache80ІІ
Ворожбит Вікторія82,3ІІ
Гакман Олексій70ІІІ
Кайс Тетяна82,2ІІ
Гордієнко Дмитро90,4І
Luigi Brambilla90І
Сліпуха Сергій82,4ІІ

С8. РЕСТОРАННІ ДЕСЕРТИ

П.І.Б.Кількість балівМісце
Лобода Лідія67,7
Ришку Вікторія75,6ІІІ
Висоцький Олександр90,8І
Струць Уляна62,8
Ватрущак Леся80ІІ
Пономаренко Катерина68
Шоно Наталія55,3
Соколовська Катерина71,1ІІІ
Вишневська Ольга60,3
Luigi Brambilla50,3
Пую Дмитро62,3

P1. КРАЩИЙ ШЕФ-КУХАР

П.І.Б.Кількість балівМісце
Підпокровний Вадим82ІІ
Гостюк Ганна81ІІ
Ватрущак Леся90І
Гриценко Олександр90І
Боднарчук Антон80ІІ
Венглінсьський Олександр80ІІ
Гулковська Ольга72ІІІ
Саламандик Максим70ІІІ
Козак Богдан80ІІ

P2. КРАЩИЙ ШЕФ-КОНДИТЕР

П.І.Б.Кількість балівМісце
Ватрущак Леся74,8ІІІ
Лейбюк Сергій69ІІІ
Ладаняк Оксана80ІІ
Фербей Ірина91І
Павлюк Ганна85ІІ

PРТ1. Краща команда шеф-кухарів року (Black Box)

Назва командиП.І.Б.Кількість балівМісце
КВПУШПМ 1Бондарчук Антон
Лобода Лідія
Панкова Валерія
70,7ІІІ
КВПУШПМ 2Ричка Даніїл
Сліпуха Сергій
Турчин Богдан
70,2ІІІ
ЧВКУ КНТЕУСаламандик Максим
Пентескул Михайло
Ришку Вікторія
93І
ВКУ КНТЕУ, м.КиївЯрош Богдан
Шкабко Олексій
Пономаренко Катерина
80ІІ
КНТЕУГриценко Олександр
Глушко Віталій
Науменко Вікторія
74,5ІІІ
КВПУШПМ 2Духота Алла
Гордієнко Дмитро
Володін Владислав
66
КВПУШПМ майстриВолинець Людмила
Парубенська Жанна
Литвинко Тетяна
90,1І
DeKindrat

(Товариство гурманів “Де Кіндрат”)
Богдан Козак
Віктор Коломієць
Ігор Ящишин
52,3

Організатори: Громадська спілка «Буковинська гільдія кулінарів», ГС «Український кулінарний союз», Чернівецька міська рада.

Співорганізатори заходу: Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, Чернівецький державний комерційний технікум, Вище комерційне училище КНТЕУ.

Фестиваль відбувся під патронатом Громадської спілки «Український кулінарний союз».

Генеральний партнер фестивалю: Компанія «S-PROF».

Партнери Фестивалю «FoodLandBukovina-2017»: Fontegro, ТЦ METRO, Асоціація шеф-кухарів України та Академія при ній, Компанія Форвард, Туристична компанія «Море турів», Компанія Грегорі Текстиль.

Висловлюємо подяку за підтримку фестивалю: Ресторанам «Гопачок», «Піар», «Буковинська зірка», «Рояль», «Шарм» та торгівельній марці «Гном».

+ There are no comments

Add yours