«BESTCOOKFESTJUNIOR-2016» Пройшов у Чернівцях


«BESTCOOKFESTJUNIOR-2016» Пройшов у Чернівцях

У Чернівцях відбувся масштабний міжнародний захід, на якому вдалося зібрати найкращих професійних кулінарів та кондитерів з усього світу. В чемпіонаті взяли участь більше 120 учасників з України, Ізраїлю, Туреччини, Азербайджану, Сербії, Росії, Білорусії та Німеччини. Конкурсанти змагалися у 20 номінаціях.
До складу професійного журі увійшли майстри-кулінари з різних куточків світу: Саудівська Аравія, Індія, Ісландія, Сербія, Хорватія, Ізраїль, Албанія, Туреччина та Україна.
Суддівську колегію очолювали Драгіца Лукін, Саркіс Якубян, Марія Шрамко, Еніл Гровер.

Золоті медалі в номінації «BestChefTeamJunior» (Black Box) вибороли одразу дві команди: Young chefs Training Association (Туреччина) та Azerbaijan National Culinary Association (Азербайджан).
Кращою кулінарною командою серед кухарів-юніорів «
BestChefTeamJunior» стала команда Young chefs Training Association (Туреччина).
ГРАН-ПРІ чемпіонату за найвищою сумою отриманих балів отримала команда Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.
Окрім цього, учасники змагань отримали заохочувальні призи від спонсорів чемпіонату – туристичної фірми «СВІТ ТУР» та компанії RobotCoupe.

P.S.

Український кулінарний союз від імені Президента Анатолія Мазаракі висловлює подяку журі Міжнародного чемпіонату з кулінарного і кондитерського мистецтва серед юніорів «BESTCookFESTJunior-2016», Буковинській гільдії кулінарів та ініціативній групі у складі Сергія Олексійовича Кінського, Кирила Олександровича Долиняка, Світлани Василівни Басенко, Марини Борисівни Яценко, Віталія Валентиновича Цісара за бездоганну підготовку та проведення першого Міжнародного чемпіонату з кулінарного і кондитерського мистецтва серед юніорів «BESTCookFESTJunior-2016» у м. Чернівці, за щиру українську гостинність та креативний підхід до організації кулінарного свята.
Вітаємо команду переможців та бажаємо молодим кулінарам і надалі досягати високих результатів.

Директор громадської спілки
«Український кулінарний союз» Н.І. Ведмідь
.