Результати V Міжнародного конкурсу ресторанних технологій «BestCookFest 2018»


Результати V Міжнародного конкурсу ресторанних технологій «BestCookFest 2018»

4 – 6 жовтня 2018 р. відбулася унікальна подія світу кулінарії – V Міжнародний конкурс ресторанних технологій «BESTCookFEST-2018» у Київському національному торговельно-економічному університеті (КНТЕУ). Захід організовано Київським національним торговельно-економічним університетом спільно із громадською спілкою «Український кулінарний союз» та Егейською професійною асоціацією шеф-кухарів EPAD (Туреччина) для досвідчених фахівців ресторанного господарства і кулінарів-початківців, які прагнуть розвиватися, опановувати професійні компетентності та практичні навички, збагачувати досвід з кулінарного і кондитерського мистецтва.

Церемонія офіційного відкриття фестивалю відбулась 4 жовтня у Конгрес-холі КНТЕУ за участю адміністрації університету – Притульської Наталії Володимирівни, Шаповал Світлани Леонідівни, Сая Валерія Миколайовича, Мельниченко Світлани Володимирівни, Віце-президента громадської спілки «Український кулінарний союз» Радченко Людмили Олексіївни, Президента Егейської професійної асоціації шеф-кухарів EPAD (Туреччина) Сефера Япіджі, Президента національної туристичної організації України – Ліптуги Івана Леонідовича, Надзвичайного та повноважного Посла Республіки Туреччина в Україні Йонет Джан Тезеля, Надзвичайного та повноважного Посла Словацької Республіки в Україні Марека Шафіна та делегації Братиславської Школи економіки та менеджменту, представників національних професійних асоціацій шеф-кухарів Туреччини, Монголії, Республіки Маврикій, Великобританії, Данії, Албанії, Ізраїлю, Сербії, Мальти, Хорватії, Болгарії, Мексики, Ісландії, Арменії, Азербайджану та Українського кулінарного союзу, партнерів, учасників змагань та гостей.

На урочистому відкритті «BESTCookFEST-2018» із вітальним словом виступила перший проректор університету з науково-педагогічної роботи Наталія Володимирівна Притульська. Привітала гостей та учасників змагань директор громадської спілки «Український кулінарний союз», одна із засновників і організаторів брендових міжнародних конкурсів «BestCookFest» та «BestCookFestJunior», які щорічно проводяться в Україні з 2015 року, Надія Іванівна Ведмідь. Виступив Президент національної туристичної організації України, радника першого віце-прем’єр-міністра економічного розвитку і торгівлі України – Ліптуга Іван Леонідович, який побажав учасникам змагань успіхів і нових кулінарних звершень. Із вітальним словом від суддівського корпусу фестивалю виступив Президент Асоціації шеф-кухарів Середземномор’я та європейських регіонів Желко Невен Бремеч.

Гостей та учасників «BESTCookFEST-2018» привітала міжнародна суддівська колегія у складі 40 Шеф-кухарів зі всього світу, зокрема Желко Невен Бремеч (Хорватія), Сефер Япіджі, Байрам Озрек, Тайфун Гюндуз (Туреччина), Йозеф Арбід (Ізраїль),  Мімоза Балла (Албанія), Алан Пайєн (Маврикій), Гвідо Дебоно (Мальта), Даніела Пантіч Влахович (Сербія), П’єр Газань-Паронто (Франція), Батбаатар Рагча (Монголія), Девід Мішель Мізон (Великобританія), Саркіс Якубян (Арменія), Ашуров Ага Фрахад Огли (Азербайджан), Марія Шрамко (Ісландія), Кнуд Еріх Ларсен (Данія), Михаїл Здравков та Веселіна Славчева (Болгарія), Альберто Жерардо Хамфрі Гуереро (Мексика), Людмила Радченко, Леоніда Біленко, Ганна Гасанова, Галина Лосєва, Любов Чуницька, Галина Локай, Анна Якобець, Віктор Тимчишин, Михайло Кравченко, Ігор Місевич, Тетяна Забігайло (Україна). Саме  такий склад професіоналів свідчить про популярність заходу та його високий статус, забезпечує високий професійний рівень суддівства кулінарних змагань і сприяє зміцненню дружніх відносин між кулінарними спільнотами України та інших держав.

Під час урочистого відкриття V Міжнародний конкурс ресторанних технологій «BESTCookFEST-2018» на площі Конгрес центру КНТЕУ зібралася 901 особа, одягнена у спеціальний професійний одяг кухарів (кітель). За результатами підрахунку КНТЕУ та громадська спілка «Український кулінарний союз» (ГС УКС) увійшли до національного реєстру  рекордів Гіннесу, що завірено відповідним сертифікатом.

У змаганнях Фестивалю взяли участь більше 200 учасників із 10 країн світу: Туреччина, Німеччина, Хорватія, Сербія, Болгарія, Монголія, Азербайджан, Китай, Бєлорусь та Україна. Конкурсанти у 22 номінаціях змагалися за визнання і статус кращих професіоналів у кулінарному і кондитерському мистецтві, ресторанному сервісі.

108 учасників змагань взяли участь у 9 номінаціях індивідуального практичного класу – «Вегетаріанська страва», «Страва з м’яса», «Страва з м’яса птиці», «Сучасна кухня», «Паста», «Страва з риби», «Страва автентичної кухні», «Ресторанний десерт» та «Карвінг». У завзятій боротьбі кулінарних баталій змагалися 23 команди професійних шеф-кухарів і юніорів за кубки першості. За рішенням професійного і вельмиповажного журі фестивалю, визначено кращих із кращих.

У номінації «Краща команда шеф-кухарів професіоналів» змагались 8 команд професіоналів з України, Туреччини, Болгарії, Азербайджану, Китаю і Монголії. Гран-прі отримала збірна команда «Тріада», що складалася з членів ГС УКС  (м. Київ, Україна).

У номінації «Краща команда шеф-кухарів юніорів» змагались 9 команд юніорів з України, Сербії і Туреччини. Гран-прі отримала команда Вищої школи туризму, Белград, Сербія (High School for tourism, Belgrade, Serbia).

У номінації «Кращий університет року» змагались 6 команд навчальних закладів – Київського національного торговельно-економічного університету, Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Харківського державного університету харчування і торгівлі, Харківського торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, команда Туреччини. І місце і кубок у цій номінації виборола команда Туреччини  – Kcaeli Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Turkey.

У 8 номінаціях арт-класу з кондитерського мистецтва (цукрові квіти, робота з карамелі, робота з шоколаду, робота з марципану, мастики, святковий торт, ексклюзивний весільний торт, художня робота з тіста) взяли участь більше 50 учасників. Головою суддівської комісії в номінації арт-клас V-го Міжнародного конкурс ресторанних технологій «BESTCookFEST-2018» виступила олімпійська чемпіонка з кондитерського мистецтва та засновниця професійної школи кондитерського мистецтва Марія Шрамко. Гран-прі в номінації арт-клас отримала Альона Крячко.

В рамках Міжнародного конкурсу ресторанних технологій «BESTCookFEST-2018» проведено ряд інших активностей: парад шефів, змагання кулінарних команд з приготування борщу «Борщ-фест», Барбекю-фест, майстер-класи від членів суддівського корпусу –  «LiveCookingShow» та інші. Як завжди, це був не просто кулінарний фестиваль, а справжнє кулінарне свято, де кожен зміг про дегустувати колоритний національний борщ, приготований за унікальними рецептами з різних регіонів України.

У змаганнях з приготування борщу взяли участь 8 команд, зокрема: команда  Хмельницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ (І місце), команда Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ (ІІ місце), команда  Житомирського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ (ІІІ місце), команда  Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ (диплом «Кращий молодий шеф»), команда Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ (диплом за перемогу у номінації «Відданість національним традиціям»), команда Київського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ (диплом за перемогу у номінації «Приз глядацьких симпатій»), команда  Чернівецького  торговельно-економічного інституту КНТЕУ (диплом за перемогу у номінації «Креативність і творчість»), команда ресторану «Агнешка», м. Житомир (диплом за перемогу у номінації «Краща презентація страви»).

Велику вдячність від імені керівництва КНТЕУ та ГС УКС висловлюємо директорам закладів команд-учасниць, зокрема Губареву Григорію Леонідовичу, Трішкіній Ніні Іванівні, Радченко Людмилі Олексіївні, Павлюк Ларисі Іванівні, Балицькій Валентині Євгенівні, Олійнику Олегу Вікторовичу, Ореховській Тетяні Миколаївні, Сердюк Ользі Станіславівні.

Із професійними майстер-класами – «LiveCookingShow» виступили члени суддівського корпусу «BestCookFest-2018»: Ігор Місевич – фіналіст кулінарного шоу «Майстер-шеф»; Олександр Венглінський – бренд-шеф вегетеріанського ресторану в Алмати (Казахстан), багаторазовий призер міжнародних кулінарних чемпіонатів, член Українського кулінарного союзу, магістр КНТЕУ; Slavcheva VeselinaПрезидент професійної кулінарної асоціації (Боргарія); Alberto Gerardo Humphrey Guerrero – Latin & Central American President of ICU; Zeljko Neven Bremec (Желко) – Президент Асоціації шеф-кухарів Середземномор’я та європейських регіонів (Хорватія); David Michel Mizon – міжнародний суддя кулінарних змагань (Великобританія); Alan Payen – суддя, акредитований Всесвітньою асоціацію спільнот шеф-кухарів WACS, Член Асоціації шеф-кухарів Маврикію; Mimoza Balla – Віце-президент і міжнародний координатор асоціації «Taste of Peace» (Албанія); Guido Debono – Президент Асоціації шеф-кухарів Мальти; Sefer Yapici – Президент Асоціації професійних шеф-кухарів EPAD, (Республіка Туреччина); Bayram Ozrek – член Асоціації професійних шеф-кухарів EPAD, (Республіка Туреччина).

Захід проведено за матеріально-технічної та фінансової підтримки партнерів «BestCookFest-2018»:

  • Новий проект (професійне обладнання для торгівлі та ресторанів);
  • RobotCoupе (професійне обладнання для ресторанів);
  • МЕТРО Кеш енд Кері Україна;
  • Заміський сімейний клуб  “ТРИПІЛЬСЬКЕ СОНЦЕ”;
  • Premier Hotels and Resorts – перша мережа готелів в Україні;
  • 11 Mirrors Design Hotel;
  • Senator Hotels and Apartments – мережа апарт-готелів;
  • «Ibis Київ центр»;
  • Мережа ресторанів та готелів «Континент-Карт»;
  • Готель «Хрещатик»;
  • Готельний комплекс «Турист»;
  • Культурно-розважальний комплекс «PREMIER»;
  • Рибна гастролавка «Чорноморка»;
  • Компанія «Лібертад-М» – офіційний та ексклюзивний дистриб’ютор японських професійних ножів KAI в Україні;
  • Авокадо;
  • Kotányi.

Дякуємо Галині Іванівні Лосевій (господиня заміського готельно-ресторанного комплексу «Трипілля»), Любові Петрівні Чуницькій та Тетяні Сергіївні Забігайло за гостинність та ознайомлення іноземних гостей із національним кулінарним колоритом в українських закладах ресторанного господарства.

Український кулінарний союз щиро дякує усім співорганізаторам і партнерам фестивалю, а також усім, хто доклав зусилля та сприяв успішному проведенню заходу.

 

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСНИХ ЗМАГАНЬ V МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС РЕСТОРАННИХ ТЕХНОЛОГІЙ «BESTCOOKFEST-2018»

КОМАНДНІ ЗМАГАННЯ З ПРИГОТУВАННЯ БОРЩУ «БОРЩ-ФЕСТ»

2. Команда  Хмельницького

торговельно-економічного

коледжу КНТЕУ

ДИПЛОМ

І ступеня

 

5. Команда  Харківського

торговельно-економічного

коледжу КНТЕУ

ДИПЛОМ

ІІ ступеня

 

1. Команда  Житомирського

торговельно-економічного

коледжу КНТЕУ

ДИПЛОМ

ІІІ ступеня

 

3. Команда  Ужгородського

торговельно-економічного

коледжу КНТЕУ

Диплом

«Кращий молодий шеф»

4. Команда  Вінницького

торговельно-економічного

коледжу КНТЕУ

Диплом

«Відданість національним традиціям»

6. Команда  Київського

торговельно-економічного

коледжу КНТЕУ

Диплом

 «Приз глядацьких симпатій»

7. Команда  Чернівецького

торговельно-економічного

інституту КНТЕУ

Диплом

 «Креативність і творчість»

8. Команда ресторану «Агнешка», м. Житомир

 

 

Диплом

 «Краща презентація страви»

 

Номінація SR «Ресторанний сервіс»

І місце. Гарбузюк Діана Василівна, Житомирський торговельно-економічний коледж КНТЕУ

ІІ місце Без коровайний Станіслав Валерійович ХТЕК КНТЕУ

ІІІ місце Фісько Костянтин Анатолійович ХТЕК КНТЕУ


ІНДИВІДУАЛЬНІ ПРАКТИЧНІ ЗМАГАННЯ

ПРОФЕСІОНАЛІВ У КАТЕГОРІЇ  СР

 

Category  СP1. VEGETARIAN DISH / ВЕГЕТАРІАНСЬКА СТРАВА

СP1. ВЕГЕТАРІАНСЬКА СТРАВА
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 Київський національний торговельно-економічний університет, м.Київ, Україна Kiev National University of Trade and Economics, Kiev, Ukraine Марченко Андрій Marchenko

Andrii

67 Diploma
2 Ресторан «Alt-Bier», м. Харків, Україна Restaurant “Alt-Beer”, Kharkov, Ukraine Ванюшенко Тарас Vaniushenko Taras 92 Gold
3 Epad, Туреччина Epad, Turkey Kezban Bayar Kezban Bayar 74,6 Bronz

 

Category  СP2. MEAT DISHES / СТРАВА З М’ЯСА 

СP2.
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва, м.Київ, Україна Kiev higher professional school of sewing and hairdressing art, Kiev, Ukraine Ковальчук Володимир Volodymyr Kovalchuk 65,6 Diploma
2 Заміський клуб «Трипільске Сонце», Київська обл., Україна Country Club “Trypillya Sun”, Kyiv region., Ukraine Руденко В’ячеслав Viacheslav Rudenko 72,4 Bronz
3 Харківський кооперативний торгово-економічний коледж, м. Харків, Україна Kharkiv Cooperative Trade and Economic College, Kharkiv, Ukraine Нужний Віталій Nuzhnij Vitalio 74,6 Bronz
4 SKY Catering Azerbaijan, Азейбарджан SKY Catering Azerbaijan, Azerbaijan Pivkin Timur Pivkin Timur 75 Bronz
5 Epad, Туреччина

 

 

Epad, Turkey Kezban Bayar Kezban Bayar 72,6 Bronz
6 Epad, Туреччина Epad, Turkey Mervan Tekin Mervan

Tekin

73,2 Bronz
7 Azerbaijan Nationale Culinary Assosiasion, Азейбарджан Azerbaijan Nationale Culinary Assosiasion, Azerbaijan Rashad Davudov Rashad Davudov 67,4 Diploma
8 Ресторан «Alt-Bier», м. Харків, Україна Restaurant “Alt-Bier”, Kharkov, Ukraine Тютюнніков Андрій Tiutiunnikov Andrii 85,4 Silver
9 Ресторан «Alt-Bier», м. Харків, Україна Restaurant “Alt-Bier”, Kharkov, Ukraine Лукін Руcлан Lukin Ruslan 90,4 Gold

 

Category  СP3. DISH OF FISH, SEAFOOD / СТРАВИ З РИБИ, ГІДРОБІОНТІВ 

СP3.
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 Ресторан «Alt-Bier», м. Харків, Україна Restaurant “Alt-Bier”, Kharkov, Ukraine Ванюшенко Тарас Vaniushenko Taras 64,8 Diploma
2 Фіш-бар «Риба-пила», м. Київ, Україна Fish Bar “Riba Pila”, Kiev, Ukraine Давиденко Самір Davydenko Samir 71,6 Bronz
3 Заміський клуб “Трипільске Сонце”, Київська обл., Україна Country Club “Trypillya Sun”, Kyiv region., Ukraine Руденко В’ячеслав Viacheslav Rudenko 82 Silver
4 ДПТНЗ “Дніпровський центр професійної освіти”, м. Дніпро, Україна DPTNZ “Dniprovsky Center for Professional Education”, Dnipro, Ukraine Ільїнський Сергій Iliinskyi Serhii 80,6 Silver
5 Харківський кооперативний торгово- економічний коледж, м. Харків, Україна Kharkiv Cooperative Trade and Economic College, Kharkiv, Ukraine Нужний Віталій Nuzhnij Vitalio 71,8 Bronz
6 Державний навчальний заклад “Центр професійної освіти технологій та дизайну”, м. Київ, Україна State Educational Establishment “Center of Professional Education of Technologies and Design of Kyiv”, Kyiv, Ukraine Даневич Ольга Danevich Olga 85,2 Silver
7 Ужгородський торговельно-економічний інститут, м. Ужгород, Україна Uzhgorod Trade and Economic Institute, Uzhgorod, Ukraine Лещак Сергій Leshchak Serhii 73,6 Bronz
8 International Culinary Union International Culinary Union Radoslav Petrov Radoslav Petrov 71,6 Bronz
9 Mongolia Mongolia Urjin Batdelger Urjin Batdelger 72,2 Bronz
10 SKY Catering Azerbaijan, Азейбарджан SKY Catering Azerbaijan, Azerbaijan Pivkin Timur Pivkin Timur 86,4 Silver
11 Azerbaijan Nationale Culinary Assosiasion, Азейбарджан Azerbaijan Nationale Culinary Assosiasion, Azerbaijan Namig Kazimov Namig Kazimov 87,8 Silver
12 Ресторан «Alt-Bier», м. Харків, Україна Restaurant “Alt-Bier”, Kharkov, Ukraine Тютюнніков Андрій Tiutiunnikov Andrii 91,2 Gold
13 Ресторан «Alt-Bier», м. Харків, Україна Restaurant “Alt-Bier”, Kharkov, Ukraine Лукін Рулан Lukin Ruslan 72,4 Bronz
14 м. Буча, Київська обл., Україна Bucha, Kyiv region, Ukraine Білик Олег Bilyk Oleg 72,4 Bronz
15 Mongolia Mongolia Mungunshagai Mandaa Mungunshagai Mandaa 91 Gold

 

Category  СP4. MODERN CUISINE/СУЧАСНА КУХНЯ

СP4.
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 Київський національний торговельно-економічнийуніверситет, м.Київ, Україна

 

Kiev National University of Trade and Economics, Kiev, Ukraine Марченко Андрій Marchenko

Andrii

 

83,8

 

Silver

2 Mongolia Mongolia Sukkbaatar Tsegmid Sukkbaatar Tsegmid 72 Bronz
3
4 Mongolia Mongolia Mungunshagai Mandaa Mungunshagai Mandaa 85,6 Silver
5 Epad, Туреччина Epad, Turkey Birgul Uzuner Birgul Uzuner 82,2 Silver
6 Epad, Туреччина Epad, Turkey Mervan Tekin Mervan Tekin 90,6 Gold

 

Category  СP5. POULTRY DISH / СТРАВА З М’ЯСА ПТИЦІ 

СP5.
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 Mongolia Mongolia Mungunshagai Mandaa Mungunshagai Mandaa 72,4 Bronz
2 International Culinary Union International Culinary Union Radoslav Petrov Radoslav Petrov 71,4 Bronz
3 SKY Catering Azerbaijan, Азейбарджан SKY Catering Azerbaijan, Azerbaijan Pivkin Timur Pivkin Timur 90 Gold
4 Epad, Туреччина Epad, Turkey Birgul Uzuner Birgul Uzuner 64 Diploma
5 Azerbaijan Nationale Culinary Assosiasion, Азейбаржан Azerbaijan Nationale Culinary Assosiasion, Azerbaijan Rashad Davudov Rashad Davudov 74 Bronz

  

Category  СP6. NATIONAL (AUTHENTIC) DISHES / СТРАВИ АУТЕНТИЧНОЇ КУХНІ ТА НАЦІОНАЛЬНОЇ КУХНІ 

СP6.
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 Київський національний торговельно-економічний університет, м.Київ, Україна Kiev National University of Trade and Economics, Kiev, Ukraine

 

Марченко Андрій Marchenko Andriy 75 Bronz
2 Epad, Туреччина Epad, Turkey Mustafa Kirmizioglan Mustafa Kirmizioglan 88,5 Silver
3 Кафе «Polisyanka», м. Житомир, Україна Cafe “Polisyanka”, Zhitomir, Ukraine Ковальчук Оксана Kovalchuk Oksana 77,5 Bronz
4 Epad, Туреччина Epad, Turkey Kezban Bayar Kezban Bayar 88 Silver
5 Epad, Туреччина Epad, Turkey Birgul Uzuner Birgul Uzuner 77,75 Bronz
6 Azerbaijan Nationale Culinary Assosiasion, Азейбарджан Azerbaijan Nationale Culinary Assosiasion, Azerbaijan Namig Kazimov Namig Kazimov 81,75 Silver
  Mongolia Mongolia Urjin Batdelger Urjin Batdelger 80,7 Silver

  

СР7. СТРАВА З ПАСТИ / CР7. PASTA DISH 

СP7.
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 Epad, Туреччина   Mervan Tekin Mervan Tekin 88,2 Silver
2 Epad, Туреччина   Kezban Bayar Kezban Bayar 83,4 Silver
3 Azerbaijan Nationale Culinary Assosiasion, Азейбарджан   Rashad Davudov Rashad Davudov 64,8 Diploma
4 Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва, м.Київ, Україна   Ковальчук Володимир Kovalchuk Volodymyr 63 Diploma
5 Монголія   Sukkbaatar Tsermet Sukkbaatar Tsermet 80,2 Silver
6 Azerbaijan Nationale Culinary Assosiasion, Азейбарджан   Namig Kazimov Namig Kazimov 90 Gold

 

Category  СP9. RESTAURANT DESSERT / РЕСТОРАННИЙ ДЕСЕРТ

СP9.
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 м. Буча, Київська обл., Україна Bucha, Kyiv region, Ukraine Білик Олег Bilyk Oleg 74,75 Bronz
2 Київський національний торговельно-економічний університет, м.Київ, Україна Kiev National University of Trade and Economics, Kiev, Ukraine Марченко Андрій Marchenko Andrii 55,5
3 Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва, м.Київ, Україна Kiev higher professional school of sewing and hairdressing art, Kiev, Ukraine Ковальчук Володимир Kovalchuk Volodymyr 84 Silver
4 Харківський кооперативний торгово-економічний коледж, м. Харків, Україна Kharkiv Cooperative Trade and Economic College, Kharkiv, Ukraine Нужний Віталій Nuzhnij Vitalio 75,5 Bronz
5 Кафе «Polisyanka», м. Житомир, Україна Cafe “Polisyanka”, Zhitomir, Ukraine Ковальчук  Оксана Kovalchuk Oksana 73,5 Bronz
6 Державний навчальний заклад «Центр професійної освіти технологій та дизайну м.Києва», м. Київ, Україна State Educational Establishment “Center of Professional Education of Technologies and Design of Kyiv”, Kyiv, Ukraine Головінська Світлана Golovinska Svitlana 76 Bronz
7 Кафе «Мега Антошка»,  м. Харків, Україна Cafe “Mega Antoshka”, Kharkov, Ukraine Сімакович Олена Simakovych Olena 73,25 Bronz
8 Epad, Туреччина Epad, Turkey Mervan Tekin Mervan Tekin 81,75 Silver
9 Epad, Туреччина Epad, Turkey Birgul Uzuner Birgul Uzuner 90,25 Gold

  

Category  СP10. Carving / КАРВІНГ

СP10.
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 Український кулінарний союз

 

International Culinary Union Пащенко Ірина Irina Paschenko 88 Silver
2 ДНЗ «Шосткинський центр ПТО»

 

State Educational Establishment  «Shostkinskii center of professional technical education» Седова Тетяна Sedova Tetiana  

 

 

85

 

 

 

Silver


ІНДИВІДУАЛЬНІ ПРАКТИЧНІ ЗМАГАННЯ

ЮНІОРІВ У КАТЕГОРІЇ  СJ

 

Category  СJ1. VEGETARIAN DISH / ВЕГЕТАРІАНСЬКА СТРАВА 

 
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 Чернівецький державний комерційний технікум, м. Чернівці, Україна Chernivtsi State Commercial College, Chernivtsi, Ukraine Фисюк Василь Fysiuk Vasyl 73,25 Bronz
2 Kcaeli Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Туреччина Kcaeli Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Turkey Sude Cirit Sude Cirit 86,25 Silver
3 Grand Hotel*****, ресторан Grand Solie, м. Львів, Україна Grand Hotel ***** , restaurant Grand Solie, Lviv, Ukraine Влащук Вадим Vlashchyk Vadym 90,5 Gold
4 Turkey Turkey Onur Karadeniz Onur Karadeniz 64 Diploma
5 Київський національний торговельно-економічний університет, м.Київ, Україна Kiev National University of Trade and Economics, Kiev, Ukraine Венглінський Олександр Venhlinskyi Oleksandr 67,25 Diploma
6 Харківський торговельно-економічний коледж КНТЕУ, м. Харків, Україна Kharkiv Trade and Economic College KNUTE, Kharkov, Ukraine Філімонов Віталій Filimonov Vitalii 82,75 Silver

  

СJ2. СТРАВА З М’ЯСА / СJ2. MEAT DISHES

 
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 Ресторан «F.A.R.S.H», м. Київ, Україна   Кирносов Сергей Kyrnosov Serhii 62.25 Diploma
2 Київський університет культури, м. Київ, Україна

Ресторан-бар «Душа», м. Київ, Україна

 

  Супрун Богдан Suprun Bohdan 60,5 Diploma
3 GrandHotei***** ресторан GrandSolie, м.Львів, Україна   Влащук Владислав Vlaschuk Vladislav 72,25 Bronz
4 Чернівецький державний комерційний технікум, м. Чернівці, Україна   Фисюк Василь Fysiuk Vasyl 73,25 Bronz
5 Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва, м.Київ, Україна   Сухоцька Марія Sukhotska Mariya 72,75 Bronz
6 Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, м. Вінниця, Україна   Маєвський Євгеній Maievskyi Yevhenii 70,75 Bronz
7 Житомирський торгівельно-економічний коледж, м. Житомир, Україна   Матушинський Дмитро Matushinsky Dmitrо 76,75 Bronz
8 Національний університет харчових технологій, м. Київ, Україна   Пригродський Олег Pryhrodskyi Oleh 73,5 Bronz
9 Epad, Туреччина   Onur Karadeniz Onur Karadeniz 58,75
10 High School for tourism, Belgrade, Serbia   Hristijan Jordanoski Hristijan Jordanoski 84,25 Silver
11 GrandHotel***** ресторан GrandSolie, м.Львів, Україна   Належатий Богдан Nalezhatyy Bogdan 90 Gold
12 High School for tourism, Belgrade, Serbia   Blagoj Andonov Blagoj Andonov 77,25 Bronz
13 Epad, Туреччина   Orhancan Armay Orhancan Armay 72,75 Bronz
14 Київський національний торговельно-економічний університет, м.Київ, Україна   Москаленко Владислав Vladyslav Moskalenko 72,25 Bronz
15 Вище професійне училище №33, м. Київ, Україна   Голік Максим Holik Maksym 74,5 Bronz
16 Epad, Туреччина   Muhammed Alperen Vural Muhammed Alperen Vural 61 Diploma
17 Київський національний торговельно-економічний університет, м.Київ, Україна   Шкапоїд Андрій Shkapoid Andrew 52,75
18 Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, м. Чернівці, Україна   Карайон Дмитро Karaion Dmytro 59,5
19 Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, м. Чернівці, Україна   Петрюк Вадим Petriuk  Vadym 75,75 Bronz
20 Вище професійне училище №33, м. Київ, Україна

 

  Довгаль Анна Dovhal Anna 81 Silver
21 Державний навчальний заклад “Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу”, м. Суми, Україна   Расенко Микола Rasenko Mickola 71,5 Bronz

 

Category  СJ3. FISH DISH/СТРАВИ З РИБИ, ГІДРОБІОНТІВ

 
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 Ресторан «Sparks», м.Київ, Україна Restaurant “Sparks”, Kiev, Ukraine Руденко Роман Rudenko Roman 74,75 Bronz
2 High School for tourism, Belgrade, Serbia High School for tourism, Belgrade, Serbia Hristijan Jordanoski Hristijan Jordanoski 80 Silver
3 High School for tourism, Belgrade, Serbia High School for tourism, Belgrade, Serbia Blagoj Andonov Blagoj Andonov 81 Silver
4 Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва, м.Київ, Україна Kiev higher professional school of sewing and hairdressing art, Kiev, Ukraine Корсак Валентин Korsak Valentyn  

75,25

Bronz
5 Торговельно-економічний коледж  КНТЕУ, м. Київ, Україна Trade and Economic College of KNUTE, Kyiv, Ukraine Заєць Ірина Zaiets Iryna 64,5 Diploma
6 Торговельно-економічний коледж  КНТЕУ, м. Київ, Україна

 

Trade and Economic College of KNUTE, Kyiv, Ukraine Володін Владислав Volodin Vladyslav 73,3 Bronz
7 Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ, м. Вінниця, Україна Vinnytsia Trade and Economic College of KNUTE, Vinnytsia, Ukraine Марчук Юлія Marchuk Yuliia 80 Silver
8 Ужгородський торговельно-економічний інститут, м. Ужгород, Україна

 

Uzhgorod Trade and Economic Institute, Uzhgorod, Ukraine Семчук Володимир Semchuk Volodymyr 91,3 Gold
9 Житомирський торговельно-економічний коледж КНТЕУ, м. Житомир, Україна Zhytomyr Trade and Economic College KNUTE, Zhitomir, Ukraine Виговська Марія Vyhovska Mariia 65 Bronz
10 Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, м. Чернівці, Україна Chernivtsi Trade and Economic Institute of KNUTE, Chernivtsi, Ukraine Лейбюк Сергій Leibiuk Serhii 92,3 Gold
11 EPAD, Turkey EPAD, Turkey Orhanchan Armay Orhanchan Armay 71 Bronz
12 Чернівецьке вище комерційне училище КНТЕУ, м. Чернівці, Україна Chernivtsi higher commercial school KNUTE, Chernivtsi, Ukraine Саламандик Максим Salamandyk Maksym 64 Bronz
13 Вище професійне училище №33, м. Київ, Україна Higher professional school №33, Kyiv, Ukraine Михальський Олександр Mykhalskyi Oleksandr 70 Bronz
14 Вище професійне училище №33, м. Київ, Україна Higher professional school №33, Kyiv, Ukraine Недогібченко Дмитро Nedohibchenko Dmytro 55
15 Epad, Туреччина Epad, Turkey Muhammed Alperen Vural Muhammed Alperen Vural 55
16 Epad, Туреччина Epad, Turkey Onur Karadeniz Onur Karadeniz 76,3 Bronz

 

Category  СJ4. MODERN CUISINE/СУЧАСНА КУХНЯ

 
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва, м.Київ, Україна Kiev higher professional school of sewing and hairdressing art, Kiev, Ukraine Мельник Василь Melnyk Vasyl 82,6 Silver
2 Ресторан «S.O.M», м. Житомир, Україна Restaurant «S.O.M», Zhitomir, Ukraine Сілко Геннадій Siialko Henadii 90,6 Gold
3 Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва, м.Київ, Україна Kiev higher professional school of sewing and hairdressing art, Kiev, Ukraine Христич Марія Khrystych Mariia 79 Bronz
4 Київський національний торговельно-економічний університет, м.Київ, Україна Kiev National University of Trade and Economics, Kiev, Ukraine Венглінський Олександр Venhlinskyi Oleksandr 87,3 Silver
5 Житомирський торговельно-економічний коледж КНТЕУ, м. Житомир , Україна Zhytomyr Trade and Economic College KNUTE, Zhitomir, Ukraine Мельниченко Ангеліна Melnychenko Anhelina 76,3 Bronz
6 Ужгородський торговельно-економічний інститут, м. Ужгород, Україна Uzhgorod Trade and Economic Institute, Uzhgorod, Ukraine Опріш Євгеній Oprish Yevhenii 82 Silver
7 High School for tourism, Belgrade, Serbia High School for tourism, Belgrade, Serbia Hristijan Jordanoski Hristijan Jordanoski 88 Silver
8 Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, м Чернівці, Україна Chernivtsi Trade and Economic Institute of KNUTE, Chernivtsi, Ukraine Данилюк Вікторія Danyliuk Viktoriia 75,3 Bronz
9 Вище професійне училище №33, м. Київ, Україна

 

 

Higher professional school №33, Kyiv, Ukraine Лавренюк Софія Lavreniuk Sofiia 80,5 Silver
10 ДНЗ «Черкаське вище професійне училище», м. Черкаси, Україна DNZ “Cherkassy higher professional school”, Cherkassy, Ukraine Терещенко Катерина Tereshchenko Katerina 85 Silver
11 Київський національний торговельно-економічний університет, м.Київ, Україна Kiev National University of Trade and Economics, Kiev, Ukraine Гриценко Олександр Hrytsenko Oleksandr 91,3 Gold

  

СJ5. СТРАВА З М’ЯСА ПТИЦІ / CJ5. POULTRY DISH 

 
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва, м.Київ, Україна   Дьяченко Павло Diachenko Pavlo 82  Silver
2 Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва, м.Київ, Україна   Линник Єгор Lynnyk Yehor 74 Bronz
3 ДПТНЗ “Полтавське вище професійне училище ім. А.О. Чепіги”, м. Полтава, Україна   Турак Олег Turak Oleh 82 Silver
4 Київський університет культури, м. Київ
Ресторан-бар «Душа», м. Київ, Україна
  Супрун Богдан Suprun Bogdan 81 Silver
5 Житомирський торговельно-економічний коледж КНТЕУ, м. Житомир, Україна   Котюк Олександр Kotiuk Oleksandr 86 Silver
6 Kcaeli Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Туреччина   Şule Sert Şule Sert 75 Bronz
7 Київський національний торговельно-економічний університет, м.Київ, Україна   Чала Ангеліна Chala Angelina 82 Silver
8 Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ, м. Вінниця, Україна   Олексієнко Максим Oleksiienko Maksym 78 Bronz
9 Київський національний торговельно-економічний університет, м.Київ, Україна   Ломоносова Марія Lomonosova Maria 74 Bronz
10 м. Харків, Україна   Павлюков Марко Pavlyukov Marko 93 Gold
11 ДНЗ «Черкаське вище професійне училище», м. Черкаси, Україна   Недбайло Ярослав Nedbaіlo Yaroslav 85 Silver
12 Чернівецьке вище комерційне училище КНТЕУ, м. Чернівці, Україна   Захарюк Світлана Zakhariuk Svitlana 76 Bronz
13 Ужгородський торговельно-економічний інститут, м. Ужгород, Україна   Ситар Віктор Sytar Viktor 72 Bronz
14 Державний навчальний заклад “Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу”, м. Суми, Україна   Котенко Денис Kotenko Denys 70 Bronz
15 Торговельно-економічний коледж  КНТЕУ, м. Київ, Україна   Володін Владислав Volodin Vladyslav 76 Bronz

 

СJ6. СТРАВИ АУТЕНТИЧНОЇ КУХНІ ТА НАЦІОНАЛЬНОЇ КУХНІ / СJ6. NATIONAL (AUTHENTIC) DISHES

 
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 Чернівецьке вище комерційне училище КНТЕУ, м. Чернівці, Україна   Гуляга  Микола Huliaha Mikola 78,75 Bronz
2 Kcaeli Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Туреччина   Şule Sert Şule Sert
3 ДПТНЗ «Дніпровський центр професійної освіти», м. Дніпро, Україна   Вахно Аліна Vakhno Alina 83 Silver
4 Національний університет харчових технологій, м. Київ, Україна   Пригродський Олег Pryhrodskyi Oleh 82,75 Silver
5 Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва, м.Київ, Україна   Дьяченко Павло Diachenko Pavlo 83,25 Silver
6 Epad, Туреччина   Onur Karadeniz Onur Karadeniz 69,5 Diploma
7 Ужгородський торговельно-економічний інститут, м. Ужгород, Україна   Опріш Евгеній Oprish Yevhenii 83,75 Silver
8 Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, м. Чернівці, Україна   Добровольський Василь Dobrovolskyi Vasyl 80 Silver
9 Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ, м. Вінниця, Україна   Марчук Юлія Marchuk Yulia 87 Silver
10 Київський національний торговельно-економічний університет, м. Київ, Україна   Гриценко Олександр Hrytsenko Oleksandr 81,75 Silver

 

СJ7. СТРАВА З ПАСТИ/ CJ7. PASTA DISH

 
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 High School for tourism, Belgrade, Serbia   Hristijan Jordanoski Hristijan Jordanoski 85,75 Silver
2 Вище професійне училище №33, м. Київ, Україна   Щербій Михайло Shcherbiy Mykhailo 68,75 Diploma
3 Epad, Туреччина   Sule Sert Sule Sert 77,75 Bronz
4 Київський національний торговельно-економічний університет, м. Київ, Україна   Терлик Тимур Terlyk Timur 78,25 Bronz
5 Epad, Туреччина   Muhammed Alperen Vural Muhammed Alperen Vural 73 Bronz
6 Epad, Туреччина   Orhancan Armay Orhancan Armay 76,75 Bronz
7 Epad, Туреччина   Hacer Demir Hacer Demir 77 Bronz

 

СJ9. РЕСТОРАННИЙ ДЕСЕРТ / СJ9. RESTAURANT DESSERT

 
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 Київський національний торговельно-економічний університет, м. Київ, Україна   Чемоданова Ольга Chemodanova Olha 82,4 Silver
2 Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва, м.Київ, Україна   Дьяченко Павло Diachenko Pavlo 63,4 Diploma
3 Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва, м.Київ, Україна   Мельник Василь Melnyk Vasyl 70,8 Bronz
4 Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, м. Чернівці, Україна   Саламандрик Максим Salamandryk Maksym 72,2 Bronz
5 Харківський торговельно-економічний коледж КНТЕУ, м. Харків, Україна   Сімакович Софія

 

 

Simakovych Sofiia 84,6 Silver
6 Харківський торговельно-економічний коледж КНТЕУ, м. Харків, Україна   Безпала Соф‘я Bezpala Sofia 94,2 Gold
7 Харківський державний університет харчування та торгівлі, м. Харків, Україна   Сагайдачна Катерина Sahaidachna Kateryna 69 Diploma
8 Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва, м.Київ, Україна   Литвиненко Катерина Lytvynenko Kateryna 91 Gold
9 Житомирський торговельно-економічний коледж КНТЕУ, м. Житомир, Україна   Залевська Кароліна Zalevska Karolina 85,2 Silver
10 Чернівецьке вище комерційне училище КНТЕУ, м. Чернівці, Україна   Крива Альона Kryva Aliona 80 Silver
11 Харківський державний університет харчування та торгівлі, м. Київ, Україна   Чайка Альона Chaika Aliona 78 Bronz
12 Київський національний торговельно-економічний університет, м. Київ, Україна   Терлик Тімур Terlyk Timur 63,8 Diploma
13 Вище професійне училище №33, м. Київ, Україна   Шевченко Юлія Shevchenko Yuliia 84,4 Silver
14 Торговельно-економічний коледж КНТЕУ, м. Київ, Україна   Погребіцька Вікторія Pohrebitska Viktoriia 82,6 Silver
15 Вище професійне училище №33, м. Київ, Україна   Щененко Валентина Shchenenko Valentyna 87,4 Silver
16 Epad, Туреччина   Muhammed Alperen Vural Muhammed Alperen Vural 82 Silver

 

Category  СJ10. Carving / КАРВІНГ 

 
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, м. Чернівці, Україна Chernivtsi Trade and Economic Institute of KNUTE, Chernivtsi, Ukraine Катеренчук Святослав Katerenchuk Sviatoslav 74 Bronz
2 Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, м. Чернівці, Україна Chernivtsi Trade and Economic Institute of KNUTE, Chernivtsi, Ukraine Гричук Надія Grichuk Nadiya 69 Diploma
3 Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, м. Чернівці, Україна Chernivtsi Trade and Economic Institute of KNUTE, Chernivtsi, Ukraine Руснак Лілія Rusnak Liliia 70 Bronz
4 Kcaeli Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Туреччина Kcaeli Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Turkey Aslihan Bulut Aslihan Bulut 80 Silver

 

КОМАНДНІ ЗМАГАННЯ

  

РРТJ. Краща команда кухарів-юніорів 2018 (команда з трьох кухарів), клас «Чорна скринька»
Назва закладу / Країна П.І.Б.

 

  Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 GrandHotel***** ресторан GrandSolie, м. Львів, Україна GrandHotel ***** restaurant GrandSolie, Lviv, Ukraine Влащук Вадим Vlashchuk Vadym   83,50 Silver
Належатий Богдан Nalezhatyi Bohdan
Влащук Владислав Vlashchuk Vladyslav
2 Ужгородський торговельно-економічний інститут, м. Ужгород, Україна Uzhgorod Trade and Economic Institute, Uzhgorod, Ukraine Лещак Сергей Leshchak Serhii   82,75 Silver
Семчук  Володимир Semchuk Volodymyr
Ситар Віктор Sytar Viktor
3 Торговельно-економічний коледж КНТЕУ, м. Київ, Україна

 

Trade and Economic College of KNUTE, Kyiv, Ukraine Погребіцька Вікторія Pohrebitska Viktoriia   74,50 Bronz
Заєць Ірина Zaiets Iryna
Володін Владислав Volodin Vladyslav
4 Чернівецьке вище комерційне училище КНТЕУ, м. Чернівці, Україна Chernivtsi higher commercial school KNUTE, Chernivtsi, Ukraine Саламандик Максим Salamandyk Maksym   92,50 Gold

II Cup

Гуляга  Микола Huliaha Mykola
Крива Альоша Kryva Aliona
5 Epad, Туреччина Epad, Turkey

 

 

Muhammed Alperen Vural Muhammed Alperen Vural   74,75 Bronz
Orhancan Armay Orhancan Armay
Onur Karadeniz Onur Karadeniz

 

6 High School for tourism, Belgrade, Serbia High School for tourism, Belgrade, Serbia Hristijan Jordanoski                                                                                                                                                                                                                                             Hristijan Jordanoski

Blagoj Andonov

Hristijan Jordanoski   95,00 Gold

I Cup

Blagoj Andonov Blagoj Andonov
Radoslav Petrov Radoslav Petrov
7 Київський національний торговельно-економічний університет, м.Київ, Україна Kiev National University of Trade and Economics, Kiev, Ukraine Венглінський Олександр Venhlinskyi Oleksandr   92,00 Gold
Гриценко Олександр Hrytsenko Oleksandr
Залевська Кароліна Zalevska Karolina
8 Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва, м.Київ, Україна Kiev higher professional school of sewing and hairdressing art, Kiev, Ukraine Мельник Василь Melnyk Vasyl   75,00 Bronz
Дьяченко Павло Diachenko Pavlo
Корсак Валентин Korsak Valentyn
9 Київський національний торговельно-економічний університет, м.Київ, Україна Kiev National University of Trade and Economics, Kiev, Ukraine Совяк Володимир Sovyak Volodymyr   85,25 Silver

 

 Category  РРТР. THE BEST CHEF TEAM OF THE YEAR (Grand Prix)/ BLACK BOX (PROFESSIONALS) /Краща команда кухарів 2018 (команда з трьох кухарів), клас «Чорна скринька»

РРТJ. Краща команда кухарів-юніорів 2018 (команда з трьох кухарів), клас «Чорна скринька»
Назва закладу / Країна П.І.Б.

 

  Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 Триада, Киев, Україна Triada, Kyiv, Ukraine Рутьян Тетяна Rutian Tetiana   91,6 Gold
Шевченко Тарас Shevchenko Taras
Єманов Володимир Yemanov Volodymir
2 Epad, Туреччина Epad, Turkey Kezban Bayar KezbanBayar   81,12 Silver
BirgulUzuner BirgulUzuner
MervanTekin MervanTekin
3 Ресторан «Шовковий шлях», м. Київ, Україна Restaurant “Silk Road”, Kyiv, Ukraine Жанг Бинг  Jang Bing   82,12 Silver
Заверуха Віктор Viktor Zaverukha
Пономаренко Сніжана Ponomarenko Snizhana
4 Mongolia   Urjin Batdelger Urjin Batdelger   82,80 Silver
Mungunshagai Mandaa Mungunshagai Mandaa
Sukkbaatar Tsegmid Sukkbaatar Tsegmid
5 Ресторан «Alt-Bier»,

м. Харків, Україна

Restaurant “Alt-Bier”, Kharkov, Ukraine Тютюнніков Андрій Tiutiunnikov Andrii   74,66 Bronz
Лукін Рулан Lukin Ruslan
Ванюшенко Тарас Vaniushenko Taras
6 Харківський кооперативний торгово-економічний коледж, м. Харків, Україна Kharkiv Cooperative Trade and Economic College, Kharkiv, Ukraine Нужний Віталій Nuzhnij Vatalio   69 Diploma
Дудик Олексій Dudyk Oleksii
Беззуб Софія Bezzub Sofiia
7 Azerbaijan Nationale Culinary Assosiasion, Азейбарджан Azerbaijan Nationale Culinary Assosiasion, Azerbaijan Rashad Davudov Rashad Davudov   72 Bronz
Namig Kazimov Namig Kazimov
Pivkin Timur Pivkin Timur
8 International Culinary  Union International Culinary  Union Radoslav Petrov Radoslav Petrov   69 Diploma
Hristijan Jordanoski Hristijan Jordanoski
Blagoj Andonov Blagoj Andonov

  

Category  SPT2. BEST UNIVERSITY OF THE YEAR/ Кращий університет року

РРТJ. Краща команда кухарів-юніорів 2018 (команда з трьох кухарів), клас «Чорна скринька»
Назва закладу / Країна П.І.Б.

 

  Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 Харківський державний університет харчування та торгівлі, м. Харків, Україна Kharkiv State University of Food and Commerce, Kharkiv, Ukraine Волков Владислав Volkov Vladyslav   73 Bronz
Бичков Дмитро Bychkov Dmytro
Корякін Юрій Koriakin Yurii
2 Вінницький торговельно-економічнийі нститут КНТЕУ, м. Вінниця, Україна Vinnytsia Trade and Economics Institute, KNUTE, Vinnytsia, Ukraine Маслюк Юлія Masliuk Yuliia   74,5 Bronz
Котов Денис Kotov Denys
Лемпа Діана Lempa Diana
3 Київський національний торговельно-економічний університет, м. Київ, Україна Kiev National University of Trade and Economics, Kiev, Ukraine

 

Венглінський Олександр Venhlinskyi Oleksandr   86,5 Silver
Гриценко Олександр Hrytsenko Oleksandr
Чала Ангеліна Chala Anhelina
4 Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, м. Чернівці, Україна Chernivtsi Trade and Economic Institute of KNUTE, Chernivtsi, Ukraine Катеринчук ? Katerynchuk   87,6 Silver
Добровольський Василь Dobrovolskyi Vasyl
Саламандрик Максим Salamandryk Maksym
5 Kcaeli Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Туреччина Kcaeli Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Turkey Şule Sert Şule Sert   90,3 Gold
Aslihan Bulut Aslihan Bulut
Hacer Demir Hacer Demir
6 Харківський торговельно-економічний інститут КНТЕУ Kharkiv Institute of Trade and Economics KNTEU Кузнєцова Анастасія Kuznetsova Anastasia Vyacheslavovna   67 Diploma
Растроса Дар’я Telipailo Vitaliy Konstantinovich
Теліпайло Віталій Rastrosa Daria Valeryivna

 

  

АРТ-КЛАС

D1. Цукрові квіти
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 Український кулінарний союз Ukrainian Culinary Union Альона Крячко Olena Krichko 97 Gold
2 Український кулінарний союз Ukrainian Culinary Union Альона Крячко Olena Krichko 97 Gold
3 Український кулінарний союз Ukrainian Culinary Union Ірина Пащенко Irina Pashenko 78 Silver
4 Український кулінарний союз Ukrainian Culinary Union Лариса Паращенко Larisa Paraschenko 90 Gold
5 Брест, Білорусь Brest,
Belarus
Анна Варіцкая Hanna Varytskaya 78 Bronz
6 Український кулінарний союз Ukrainian Culinary Union Валентина Деревяго Valentyna Derevyago 90 Gold
7 Український кулінарний союз Ukrainian Culinary Union Наталія Русин Natali Rusyn 90 Gold
8 Смолдирівська ЗОШ       91 Gold
9 Житомирський торговельно-економічний коледж КНТЕУ, м. Житомир, Україна Zhytomyr Trade and Economics Institute, KNUTE, Zhytomyr, Ukraine     92 Gold
10 Україна Ukraine

 

Владислава Данилова Vlada Danilova 92 Gold

 

D3. Робота з шоколаду
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 Кондитерська Компания ASA SWEETS

м. Ужгород

Confectionery company ASA SWEETS Лілія  Трикур   87 Silver

 

D5. Робота з марципану, мастики
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 ДПТНЗ “Роменське вище професійне училище”   Матвієнко Олексій Matvienko Oleksiy 80 Silver
2 Український кулінарний союз Ukrainian Culinary Union Дмитро Пуга Dmytrii Puga 93

 

Gold
  ЧВКУ КНТЕУ   Маргарита Оліс Margarita Oles 90

 

Gold

 

D6.Святковий торт
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 Український кулінарний союз Ukrainian Culinary Union Альона Крячко Olena Krichko 95 Gold
2 Чернівецький торговельно-економічний інститут   Карвацька Кароліна Karolina Karvat’ska 90 Gold
3 Миколаїв, Україна   Ірина

Кайда

Светлана Наумова

Irina

Kayda

Svetlana

Naumova

78 Bronz
4 Житомирський торговельно-економічний коледж КНТЕУ   Кондратенко Світлана Svetlana

Kondratenko

90 Gold
5 ЧВКУ КНТЕУ   Валерія Столяр Valeriia Stolyar 90 Gold
6 Кондитерська Компания ASA SWEETS

м. Ужгород

Confectionery company ASA SWEETS Світлана Смеричка Svetlana

Smerychka

 

75 Bronz
7 Чернівецький торговельно-економічний інститут   Чорноус Станістлав Stanislav

Chornous

73 Bronz
8 Чернівецький торговельно-економічний інститут   Фербей

Ірина

 

 

Iruna

Ferbei

93 Gold
9 Вище професійне училище №33 м. Києва   Сковородко Діана

 

Diana

Skovorodko

81 Silver

 

D7. Ексклюзивний весільний торт
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 Данія   Ірина Луценко Irina Lutsenko 74 Bronz
2 НВО  КНТЕУ   Ольга

Шабатіна

Olga

Shabatina

96 Gold
3 Ужгород, Україна   Світлана

Ганусич

Svitlana

Hanusych

90 Gold
4 Рівненська обл., Україна   Оксана

Клюйко

Oksana

Kliuiko

90 Gold
5 ЧВКУ КНТЕУ   Валерія Столяр Valeriia

Stolyar

78 Bronz
6 Львів, Україна   Наталія Мудь Natalia

Mud

90 Gold
7 Львів, Україна   Наталія Мудь Natalia

Mud

90 Gold

 

D8. Художня робота з тіста
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 ДПТНЗ “Полтавське вище професійне училище ім. А.О. Чепіги”   Інна

Іващенко

Inna

Ivashchenko

77 Bronz
2 ДПТНЗ “Роменське вище професійне училище”   Олексій

Матвієнко

Oleksiy

Matvienko

78 Bronz
3 Рівненська обл,м Дубровиця   Оксана

Клюйко

Oksana

Kliuiko

92 Gold
4 ВТЕК КНТЕУ   Вікторія

Педоренко,

Оксана

Стасюк,

Юлія

Мельник

Viktoria

Pedorenko,

Oksana

Stasiuk,

Julia

Melnyk

92 Gold
5 Чернівецький торговельно-екномічний інститут КНТЕУ   Стоянова Юлія Julia Stojanova 72 Bronz
6 м. Суми, вул. Харківська, 23/1, кв. 50   Юрченко Анастасія Anastasiya

Yurchenko

90 Gold
7  “Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торігвлі та ресторанного сервісу”   Борщинська Яніна

 

Yanina

Borshchynska

72 Bronz
8 Вище професійне училище №33 м. Києва

 

  Хоменко Ярослава

 

Yaroslava

Homenko

92 Gold
9 Баранівська міська рада       91 Gold
10 Баранівська міська рада       92 Gold

 АРТ-КЛАС

D1. Цукрові квіти
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 Український кулінарний союз Ukrainian Culinary Union Альона Крячко Olena Krichko 97 Gold
2 Український кулінарний союз Ukrainian Culinary Union Альона Крячко Olena Krichko 97 Gold
3 Український кулінарний союз Ukrainian Culinary Union Ірина Пащенко Irina Pashenko 78 Silver
4 Український кулінарний союз Ukrainian Culinary Union Лариса Паращенко Larisa Paraschenko 90 Gold
5 Брест, Білорусь Brest,
Belarus
Анна Варіцкая Hanna Varytskaya 78 Bronz
6 Український кулінарний союз Ukrainian Culinary Union Валентина Деревяго Valentyna Derevyago 90 Gold
7 Український кулінарний союз Ukrainian Culinary Union Наталія Русин Natali Rusyn 90 Gold
8 Смолдирівська ЗОШ       91 Gold
9 Житомирський торговельно-економічний коледж КНТЕУ, м. Житомир, Україна Zhytomyr Trade and Economics Institute, KNUTE, Zhytomyr, Ukraine     92 Gold
10 Україна Ukraine

 

Владислава Данилова Vlada Danilova 92 Gold

 

D3. Робота з шоколаду
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 Кондитерська Компания ASA SWEETS

м. Ужгород

Confectionery company ASA SWEETS Лілія  Трикур   87 Silver

 

D5. Робота з марципану, мастики
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 ДПТНЗ “Роменське вище професійне училище”   Матвієнко Олексій Matvienko Oleksiy 80 Silver
2 Український кулінарний союз Ukrainian Culinary Union Дмитро Пуга Dmytrii Puga 93

 

Gold
  ЧВКУ КНТЕУ   Маргарита Оліс Margarita Oles 90

 

Gold

 

D6.Святковий торт
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 Український кулінарний союз Ukrainian Culinary Union Альона Крячко Olena Krichko 95 Gold
2 Чернівецький торговельно-економічний інститут   Карвацька Кароліна Karolina Karvat’ska 90 Gold
3 Миколаїв, Україна   Ірина

Кайда

Светлана Наумова

Irina

Kayda

Svetlana

Naumova

78 Bronz
4 Житомирський торговельно-економічний коледж КНТЕУ   Кондратенко Світлана Svetlana

Kondratenko

90 Gold
5 ЧВКУ КНТЕУ   Валерія Столяр Valeriia Stolyar 90 Gold
6 Кондитерська Компания ASA SWEETS

м. Ужгород

Confectionery company ASA SWEETS Світлана Смеричка Svetlana

Smerychka

 

75 Bronz
7 Чернівецький торговельно-економічний інститут   Чорноус Станістлав Stanislav

Chornous

73 Bronz
8 Чернівецький торговельно-економічний інститут   Фербей

Ірина

 

 

Iruna

Ferbei

93 Gold
9 Вище професійне училище №33 м. Києва   Сковородко Діана

 

Diana

Skovorodko

81 Silver

 

 

D7. Ексклюзивний весільний торт
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 Данія   Ірина Луценко Irina Lutsenko 74 Bronz
2 НВО  КНТЕУ   Ольга

Шабатіна

Olga

Shabatina

96 Gold
3 Ужгород, Україна   Світлана

Ганусич

Svitlana

Hanusych

90 Gold
4 Рівненська обл., Україна   Оксана

Клюйко

Oksana

Kliuiko

90 Gold
5 ЧВКУ КНТЕУ   Валерія Столяр Valeriia

Stolyar

78 Bronz
6 Львів, Україна   Наталія Мудь Natalia

Mud

90 Gold
7 Львів, Україна   Наталія Мудь Natalia

Mud

90 Gold

 

D8. Художня робота з тіста
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 ДПТНЗ “Полтавське вище професійне училище ім. А.О. Чепіги”   Інна

Іващенко

Inna

Ivashchenko

77 Bronz
2 ДПТНЗ “Роменське вище професійне училище”   Олексій

Матвієнко

Oleksiy

Matvienko

78 Bronz
3 Рівненська обл,м Дубровиця   Оксана

Клюйко

Oksana

Kliuiko

92 Gold
4 ВТЕК КНТЕУ   Вікторія

Педоренко,

Оксана

Стасюк,

Юлія

Мельник

Viktoria

Pedorenko,

Oksana

Stasiuk,

Julia

Melnyk

92 Gold
5 Чернівецький торговельно-екномічний інститут КНТЕУ   Стоянова Юлія Julia Stojanova 72 Bronz
6 м. Суми, вул. Харківська, 23/1, кв. 50   Юрченко Анастасія Anastasiya

Yurchenko

90 Gold
7  “Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торігвлі та ресторанного сервісу”   Борщинська Яніна

 

Yanina

Borshchynska

72 Bronz
8 Вище професійне училище №33 м. Києва

 

  Хоменко Ярослава

 

Yaroslava

Homenko

92 Gold
9 Баранівська міська рада       91 Gold
10 Баранівська міська рада       92 Gold

 

CJ 10. Кавінг
Назва закладу / Країна П.І.Б./Name

 

Кіль-кість балів Нагорода/ award
1 Український кулінарний союз Ukrainian Culinary Union Ірина

Пащенко

Irina Paschenko 88 Silver
2 Чернівецький торговельно-еконмічний інститут КНТЕУ, м. Чернівці, Україна Chernivtsi Trade and Economic Institute of KNTEY, Chernivtsi, Ukraine Катеренчук

Святослав

Katerenchuk

Sviatoslav

74 Bronz
3 Чернівецький торговельно-еконмічний інститут КНТЕУ, м. Чернівці, Україна Chernivtsi Trade and Economic Institute of KNTEY, Chernivtsi, Ukraine Гричук

Надія

Hrychuk

Nadiia

70 Bronz
4 Чернівецький торговельно-еконмічний інститут КНТЕУ, м. Чернівці, Україна Chernivtsi Trade and Economic Institute of KNTEY, Chernivtsi, Ukraine Руснак

Лілія

Rusnak Liliia 69 D
5 ДНЗ “Шосткинський центр ПТО” State Educational Establishment “Shostkinskii center of professional technical educational” Седова

Тетяна

Sedova

Tetiana

 

85 Silver
6 Kcaeli Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Туреччина Kcaeli Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Turkey Aslihan Bubut Aslihan Bubut 80 Silver

 

 

+ There are no comments

Add yours