У СТОЛИЦІ ВДРУГЕ ПРОЙШОВ МІЖНАРОДНИЙ ЧЕМПІОНАТ З КУЛІНАРНОГО І КОНДИТЕРСЬКОГО МИСТЕЦТВА СЕРЕД ЮНІОРІВ


У СТОЛИЦІ ВДРУГЕ ПРОЙШОВ МІЖНАРОДНИЙ ЧЕМПІОНАТ З КУЛІНАРНОГО І КОНДИТЕРСЬКОГО МИСТЕЦТВА СЕРЕД ЮНІОРІВ

З 1 по 3 листопада у Києві пройшов ІІ Міжнародний кулінарний фестиваль «BESTCookFEST-2016» для професіоналів і кулінарів-початківців. Більше 200 учасників з Франції, Німеччини, Італії, Хорватії, Туреччини, Польщі, Росії, Білорусі та України змагалися за звання кращого кулінара та кондитера.

Захід відбувся у рамках Міжнародного експофоруму ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH. До інтернаціонального складу професійних журі ІІ-го Міжнародного кулінарного фестивалю «BESTCookFEST-2016» увійшли всесвітньовідомі шеф-кухарі, що були акредитовані Всесвітньою асоціацією шеф-кухарів WordChefs. Конкурсанти фестивалю мали нагоду випробувати власні сили у таких номінаціях як «Вегетаріанська страва», «Страва з м’яса», «Сучасна кухні», «Паста», «Страва з риби», «Страва автентичної кухні», «Ресторанний десерт» та «Кращий шеф-кухар». За першість у кулінарних баталіях змагалися 16 команд професійних шеф-кухарів і юніорів кулінарних шкіл.

У номінаціях арт-класу з кондитерського мистецтва взяли участь більше 60 учасників – учнів професійної школи кондитерського мистецтва олімпійської чемпіонки з кондитерського мистецтва, Голови суддівської комісії ІІ-го Міжнародного кулінарного фестивалю «BESTCookFEST-2016» – Марії Шрамко.

Гран-Прі у номінаціях арт-класу виборола Лариса Емеліна, кращим шеф-кухарем «BestChefJunior-2016» став кулінар із Сумської області – Микола Співак. Звання кращого шеф-кухаря серед юніорів журі присвоїли Дмитру Місюку, що із сусідньої Білорусі.

Золоті медалі в номінації «Ресторанний десерт» поділили між собою одразу два учасники: Євген Старокожко (Харківський торговельно-економічний коледж КНТЕУ) та Ольга Андріоє (Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ).

Гран-Прі Фестивалю «BestCookFest 2016» взяла команда Гільдії кухарів і шеф-кухарів Білорусі. Переможцям вдалося у загальному заліку отримати 6 золотих нагород фестивалю.

Співорганізатори фестивалю: Сім’я ресторанів «Козирна карта», компанія «S-PROF», Київська міська державна адміністрація.

Офіційні партнери: мережа ресторанів «Континент Кард», мережа готелів PREMIER Hotels and Resorts, компанії Biologic.ua, ROBOT COUPE, ТМ «Farn», заміський клуб «Трипільське сонце», Гільдія кухарів та шеф-кухарів Білорусі.

Офіційні спонсори фестивалю: ТМ «Коктебель», ТМ «КОМО Україна».