ТОМАС ГУГЛЕР Провів у столиці майстер-клас


ТОМАС ГУГЛЕР Провів у столиці майстер-клас

5 червня у ресторані «Козацький стан» відбувся майстер-клас відомого шеф-кухаря світового масштабу Томаса Андреаса Гуглера.

Відкриття майстер-класу відбулося за участю Президента Українського кулінарного союзу Анатолія Антоновича Мазаракі. Він зазначив, що цей захід – це частина плану розвитку Українського кулінарного союзу, задля підвищення майстерності молодих кулінарів та формування нової професійної еліти в Україні.

Томас Гуглер поділився своїми оригінальними ідеями щодо модернізації страв української кухні. Зокрема, головний акцент у приготуванні страв відбувався з урахуванням тенденцій молекулярної кухні. Загалом, під час майстер-класу шеф приготував 10 креативних авторських страв. Представлені Томасом Гуглером страви – це розкішна трапеза, унікальне поєднання смаків та незрівнянну подача.

Учасники заходу отримали нагоду побачити всі тонкощі сучасної кулінарії та поспілкуватися із “Шефом” світового класу особисто.

Меню від Томаса Андерса Гуглера
• Пряний Папайя-манго Салат з помідорами, цибулею, коріандром і свіжими чилі.
• Гарбузово-шафрановий Суп з вином, хрусткими смужками цибулі-порею та і білуги ікрою.
• Лосось “по-українськи” з дикими грибами і варениками на зеленій крес піні.
• Біфштекс з яловичини з фалафелем, карамелізованими черрі, цибулею-шалот, шпинатом і насінням сосни, овочевим попурі і фіолетовим картопляним пюре.
• Морозиво з волоського горіха з олійно-хлібним суфле і піною з ванільною горілки.

Захід пройшов за ініціативи Українського кулінарного союзу та Сім’ї ресторанів «Козирна карта».