Срібло та бронза: команда «Українського кулінарного союзу» успішно виступила у Греції


Срібло та бронза: команда «Українського кулінарного союзу» успішно виступила у Греції

Півтисячі учасників з різних куточків світу, 10 тисяч гостей та професійний склад членів журі. У Греції відбувся 10 міжнародний фестиваль кулінарної майстерності Південної Європи.

Команда від «Українського кулінарного союзу» не залишилась осторонь популярного кулінарного фестивалю. На конкурсі, під пильним оком журі, учасники змагалися у 40 категоріях індивідуальних та командних змагань. Зокрема, у конкурсній номінації «Страва з риби» одразу двом студентам «Українського кулінарного союзу» вдалося завоювати срібло. Також, у номінації від спонсорів «Шаурма», учасниця від команди УКС посіла почесну другу сходинку. «Вишенькою на торті» у списку перемог стала бронзова медаль у номінації «Ресторанний десерт».

На урочистому закритті фестивалю директор Українського кулінарного союзу Надія Ведмідь вручила подяки та пам’ятні знаки Президенту Асоціації шеф-кухарів Північної Греції Джорджу Мастродімітрісу (George Mastrodimitris), Міністру туризму Греції Елені Контурі (Elena Kountoura), президенту Організаційного комітету Крістос Готсіс (Christos Gkotsis). Крім того, від імені президента УКС Анатолія Мазаракі, було вручено запрошення на український фестиваль BestCookFest – 2017.