Перемога команди Українського кулінарного союзу у 15-му Міжнародному фестивалі кулінарної майстерності у Стамбулі (Туреччина)!


Перемога команди Українського кулінарного союзу у 15-му Міжнародному фестивалі кулінарної майстерності у Стамбулі (Туреччина)!

2–5 лютого 2017 року делегація збірної команди від ГС «Український кулінарний союз» у складі 11 осіб брала участь у 15-му Міжнародному фестивалі кулінарної майстерності у Стамбулі (Туреччина).

Цей грандіозний кулінарний захід організовано Федерацією шеф-кухарів Туреччини COCKFED (Федерація кулінарів і шеф-кухарів Туреччини) спільно із WACS (Всесвітня Асоціація спільнот шеф-кухарів). Він зібрав понад 2000 учасників із 25 країн світу. Фестиваль відвідали понад 25000 гостей з усього світу. Учасники змагались у 70 різних категоріях індивідуальних і командних змагань. Роботу учасників змагань та робіт арт-класу оцінювали понад 100 професійних членів журі з різних країн світу.

Вперше на фестивалі серед членів журі були представники ГС «Український кулінарний союз» – Чуницька Любов Петрівна та Бакіров Мюшфік Панахович.

Команда кулінарів ГС «Український кулінарний союз» у складі учнів Харківського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету виборола 2 золотих, 1 срібну та 3 бронзові нагороди у змаганнях фестивалю.

Вітаємо наших переможців! Так тримати! Бажаємо нових перемог!

+ There are no comments

Add yours